Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez még belefér? Vagy szakítsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még belefér? Vagy szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Tegnap a pasim megvádolt azzal,h megcsalom. Féltékenységének oka az volt,h egy fiú bejelölt féjszen és én elfogadtam. A csávó egy barátnőm új pasija és ezt mondtam is neki. Ő meg erre elkezte,h ha így van akkor miért ENGEM jelöl be. Én itt már felemeltem a hangom,h ne legyen ekkora hülye, szeretem őt és sose csalnám meg. Ekkor ő felpofozott kétszer is ( az arcom két oldalán) ellökött én pedig elestem. Ordítozott,h hogy képzelek emelt hangon beszélni VELE. És elviharzott.

Ma egész nap hívogatott, SMS-eket küldött,h sajnálja. Végül találkoztunk, látta,h mit tett velem és tényleg látszott rajta,h megbánta. Nagyon sajnálja és ő is megijedt saját magától. Én szeretem őt de sose hittem volna,h képes ilyenre és nagyon ijesztő volt. Az arcom még most is fáj és a hátamon van egy elég nagy véraláfutás. Ti mit tennétek?


18/L ő 20/F



2014. jún. 1. 23:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem fér bele, de szerintem ne szakíts vele. Van olyan, hogy valaki kicsit néha meghülyül.
2014. jún. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
nincs! az mindig hülye
2014. jún. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Az állatok nem változnak. Jobb már biztos nem lesz, max rosszabb. Én pl nem bántanék egy nőt, főleg, ha szeretem és vele képzelem el az életem. Nagyon gyorsan hagyd a fenébe, szakítsd meg vele a kapcsolatot minél előbb. Ez a te érdeked!
2014. jún. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha már egy ennyiből pofon jár.. akkor eltudod képzelni mi lesz a későbbiekben.
2014. jún. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
100%

Az emberek nem változnak... egyik napról a másikra biztosan nem.

Vannak akik azt hazudják.. még többen el is hiszik magukról..

2014. jún. 2. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakíts vele.Nem érdemel meg téged, ha ilyen dolgon kiakadt és így reagált,mi van ha komolyabb dolog lesz... Hagyd el míg nem késő... Egyébként mióta vagytok együtt?
2014. jún. 2. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyszer már megütött,megteszi később is!Pláne ha ilyen piti ügy kihozta belőle!Ez egy állat!Szabadulj meg tőle!
2014. jún. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Újra meg fog ütni. Garantálom. Ha neked ezután még még mindíg kérdés, hogy szakíts-e akkor megérdemled a sorsod. Szenvedj. Aki nem akarja azon nem lehet segteni.
2014. jún. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem fér bele. Se a hiszti, se a pofon. Alapból túlságosan féltékeny illetve agresszív. Akinek ilyen marhaság miatt elszáll az agya és megüt egyszer az meg fog máskor is és aztán megint és megint.Sőt, ráadásul nem csak meglegyintett hanem majdnem teljes erőből pofon vágott ha még másnap is fáj, a hátadról pedig nem is beszélve.


Nekem párom véletlen lökött meg egyszer, nem veszekedés vagy hasonló közben hanem nem látta, hogy mögötte megyek és tett valami mozdulatot már nem is emlékszem mit és megbillentem, elvesztettem az egyensúlyom és neki estem az asztal sarkának. Lett egy lila folt/véraláfutás a combomon, aztán napokig kérte sorozatban a bocsánatokat, hogy ő igazán nem akarta. Pedig véletlen baleset volt csak nagyon csúnyán nézett ki. Na az ilyen eset az, amit sajnálni lehet és "megbocsátható". A tiétek nem az.

2014. jún. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Hagyd el, ha egyszer megtette, megteszi megint. A barátnőmet is állandóan megüti a pasija, és nem hagyja el, mert hogy "szereti"... ilyen nincs. Ennyi volt nektek, szakíts vele!
2014. jún. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!