Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez még belefér? Vagy szakítsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez még belefér? Vagy szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Tegnap a pasim megvádolt azzal,h megcsalom. Féltékenységének oka az volt,h egy fiú bejelölt féjszen és én elfogadtam. A csávó egy barátnőm új pasija és ezt mondtam is neki. Ő meg erre elkezte,h ha így van akkor miért ENGEM jelöl be. Én itt már felemeltem a hangom,h ne legyen ekkora hülye, szeretem őt és sose csalnám meg. Ekkor ő felpofozott kétszer is ( az arcom két oldalán) ellökött én pedig elestem. Ordítozott,h hogy képzelek emelt hangon beszélni VELE. És elviharzott.

Ma egész nap hívogatott, SMS-eket küldött,h sajnálja. Végül találkoztunk, látta,h mit tett velem és tényleg látszott rajta,h megbánta. Nagyon sajnálja és ő is megijedt saját magától. Én szeretem őt de sose hittem volna,h képes ilyenre és nagyon ijesztő volt. Az arcom még most is fáj és a hátamon van egy elég nagy véraláfutás. Ti mit tennétek?


18/L ő 20/F



2014. jún. 1. 23:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Csak nem zozinak hívják?...
2014. jún. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Szakitottam vele. Egy nap nem volt eleg,h atgondoljam de most mar tudom,h ez nem normalis. Ha meg is tudnek neki bocsatani es tobbe nem tenne ilyet, akkor is osszerezzennek minden mozdulatara. Az egyik testveremmel mentem (23 eves,pasi) mert kicsit feltem a reakciojatol. Batyus kint vart amig en beszeltem vele.


Azt mondja megerti de azert kerlelt,konyorgot. Kicsit szanalmas volt es volt egy pillanat amikor meginogtam de vegul otthagytam. A batyam meg eleinte szet akarta verni, pedig neki egy puhitott verziot adtam be, de az alapozo nem fedte el rendesen a nyomokat, es azt is eszre vette,h a kocsiban nem tudok neki dolni az ulesnek...

Vegul ravettem,h ne tegyen semmit bar nem csodalkoznek rajta ha azt a hirt kapnam,h eltort valamije.... nem akarom,h baja essen de 2 vedelmezo baty sok mindenre kepes...

2014. jún. 2. 23:31
 23/23 anonim ***** válasza:
Helyesen tetted!
2014. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!