Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire nagy gond, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire nagy gond, ha a barátomnak azt mondtam, nem akarok vele többé ágyba bújni a házasságig?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok a barátom 26. 3 éve vagyunk együtt. Nagyon szeretem, és tudom hogy ő is, de néha azt érzem rajta, hogy fél elköteleződni. Bőr ő azt mondja, hogy csak az egyetemmel akar végezni, meg picit melózni, de az még legalább 2 év. Valamint egy picit bizonytalannak érzem már egy ideje a kapcsolatunkat, mert a barátom egy évre Grazba ment ösztöndíjjal tanulni. Még fél év van neki hátra. Persze előtte jól meg voltunk, meg másfél havonta hazajön egy hétre meglátogatni. Nagyon szeretem, de szeretném különlegesnek érezni magam, szeretném ha megbecsülne ezért 2 hónapja azt mondtam neki, hogy nem fogok vele többet ágyba bújni a házasságig. Azóta sokkal tisztábbnak érzem a lelkem is, hozzátartozik, hogy vallásos vagyok. Ő azt mondja szeret, azóta is meglátogat, napi szinten beszélünk, viszont látom rajta, hogy zavarja a dolog. Tényleg ennyire megterhelő lehet ez a dolog?

2014. jún. 2. 11:45
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
62%

Azzal fiu letemre egyetertek, hogy hazassagig ne legyen szex.

Viszont ehhez hatarozottan, gerincesen kellene ragaszkodnod mar az elejetol. S vannak olyan fiu, akiknek hazassagig nem kell szex! Olyat keress s boldogabb leszel :)

2014. jún. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
82%
Bocs kérdező de nagyon buta vagy. Úgy látszik még a vallási résszel sem vagy tisztába, még a pápa is megmondta hogy nem kell ragaszkodni a házasság előtti szexmentes élethez, élvezzük nyugodtan az életet, hiszen a szerelem nem bűn. Nem a szexről szól a kapcsolat...csak 50%-ban. Úgyhogy ha te a felét kitörlöd, akkor a pasid joggal fog pattintani pár héten belül. Én legalábbis akárhogy szeretem a párom, ezt tenném. A testnek és a léleknek is szüksége van a szexuális életre. Olyan mint az étel-ital...
2014. jún. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
82%
Nyugi, nem sokáig kell már aggódnod, hogy csak a szexről szól a kapcsolatotok, mert nem lesz kapcsolat sem, otthagy, és csak pislogsz majd.
2014. jún. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
16%

Én a barátod helyében a következőt mondtam volna:


"Aímg nincs szex, addig nem vagy a barátnőm többet, ajtót meg légy szíves csukd be magad mögött kívülről."

2014. jún. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
51%
eléggé nagy baj, ha nem akarsz vele lefeküdni
2014. jún. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
51%
Ha ez valóban igaz, akkor nagyon nagy butaságot csinálsz.
2014. jún. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
51%

"a mai világban mégis hogyan tartsak meg egy fiút szex nélkül"


Például zsarolással. Ahogy próbálod...


Kérdés, ha te nem szexelsz vele szívesen, akkor mégis mi a fenét akarsz tőle?

2014. jún. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
51%

FÚj hát ez nagyon undorító. Nincsen undorítóbb a zsarolásnál!


Mi az, hogy különlegesnek akarod magad érezni? És azt miért nem lehet úgy, hogy lefekszetek egymással? Meg ez az egész, hogy már lefeküdtetek, de akkor mégse... Ez olyan álszentség. És szerinted 2 évig kibírja szex nélkül? Haha, jó vicc! Lehet majd neked azt mondja, amúgy meg elmegy Grazba, és ott jót szórakozik.

2014. jún. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
88%

Elég egy jellemtelen ember vagy. Először kényszerből lefekszel vele, úgy hogy megtagadod a saját erkölcsi értékrended, majd hirtelen meggondolod magad és elkezded zsarolni... Nos, ezzel csak az a baj, hogy ha a csávó teljesen hülye és még így is veled marad és elvesz, de rendszeresen a szexel fogod zsarolni, ha valami nem tetszik, mivel ez már egyszer bejött. Csodás.


Egyébként megcsalás ellenes vagyok nagyon, de én egyetlen egy esetben teljesen jogosnak tartom: ha ok nélkül nincs szex. Szóval, sok jóra ne számíts.

2014. jún. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Csak szeretném, hogy komolyan hatarozza el magát,hogy én kellek neki...
2014. jún. 8. 15:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!