Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire nagy gond, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire nagy gond, ha a barátomnak azt mondtam, nem akarok vele többé ágyba bújni a házasságig?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok a barátom 26. 3 éve vagyunk együtt. Nagyon szeretem, és tudom hogy ő is, de néha azt érzem rajta, hogy fél elköteleződni. Bőr ő azt mondja, hogy csak az egyetemmel akar végezni, meg picit melózni, de az még legalább 2 év. Valamint egy picit bizonytalannak érzem már egy ideje a kapcsolatunkat, mert a barátom egy évre Grazba ment ösztöndíjjal tanulni. Még fél év van neki hátra. Persze előtte jól meg voltunk, meg másfél havonta hazajön egy hétre meglátogatni. Nagyon szeretem, de szeretném különlegesnek érezni magam, szeretném ha megbecsülne ezért 2 hónapja azt mondtam neki, hogy nem fogok vele többet ágyba bújni a házasságig. Azóta sokkal tisztábbnak érzem a lelkem is, hozzátartozik, hogy vallásos vagyok. Ő azt mondja szeret, azóta is meglátogat, napi szinten beszélünk, viszont látom rajta, hogy zavarja a dolog. Tényleg ennyire megterhelő lehet ez a dolog?

2014. jún. 2. 11:45
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Még meg sem kérte a kezed, ha összeadom az éveket is jó esetben 4 év,mire megkérné.

Szóval igen,jól teszed, hogy nem pazarlod a tested feleslegesen :D de az évek mennek, majd 30 évesen jó lesz megismerni egy új pasit,akivel majd már azért kell lefeküdnöd, hogy gyereked legyen végre,és nem öreg szülő legyél.

2014. jún. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem most kellett volna kitalálnod főleg nem így hogy távol van. Ezzel max azt éred el hogy megcsal :/
2014. jún. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Korábban sem tartottam jónak, hogy lefekszünk egymással, bár soha nem mondtam neki. De a mai világban mégis hogyan tartsak meg egy fiút szex nélkül? Bár nekem is jó volt az együtt lét, ez tény. De szeretném ha megbecsülne, és nem csak a szexről szólna a kapcsolatunk.
2014. jún. 2. 12:22
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én hívő vagyok, miután átolvastam a kérdésedet, a következőt szeretném kérdezni:


Bevállalod azt is, hogy emiatt szakítani fog veled?

2014. jún. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
már ne is haragudj, de ez érzelmi zsarolás... naná h előbb be akarja fejezni az egyetemet, meg dolgozni, mégis miből gondoltad kifizetni a lagzit meg eltartani a gyereket???
2014. jún. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

" De a mai világban mégis hogyan tartsak meg egy fiút szex nélkül?"


Ha vallásos vagy, akkor miért nem kerestél vallásos/hívő fiút, azok azt elfogadták volna. Az előző voltam.

2014. jún. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
ha már eddig is szexeltetek, akkor meg tökmindegy... nem lehet vkivel együtt 3 évig csk a szex miatt, ne nevettess már..
2014. jún. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Már ne is haragudj de a férfiaknak attól független hogy nincs házassága, szükségeltük vannak.


Te nyílt utat adtál annak hogy mással elégítse ki magát.

2014. jún. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
nem gond. ez egyszerű ökörség, de semmiképp nem gond. szűzen már úgyse mész férjhez.
2014. jún. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
41%

Hogyan tarts meg? Hát ne azzal, hogy szexel zsarolod.


Komolyan mondom, undorítónak tartom a megcsalást, az egyik legaljasabb dolog, amit el lehet követni, de nagyon remélem, hogy megcsal a párod, ha ennyire egy idióta, képmutató r**hadék vagy.

2014. jún. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!