Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha rendőr barátnőtök lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rendőr barátnőtök lenne, szakítanátok?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit tegyek...

4,5 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, aki most 22 éves, és közölte velem, hogy rendőr szeretne lenni, és rendőrsuliba is fog járni jövőhónaptól.

Édesapám azóta állandóan ezzel szivat, hogy olyan hülye az asszony mint te, meg egyensúlyozzátok egymás szellemi képességét, és már a haveroktól is ezt kapom.

Komolyan gondolkodom azon hogy szakítsak vele...

Szerintetek mit kellene tennem?



2014. jún. 4. 23:06
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
55%
Én nem jönnék vele össze, ha ez férfias gesztusokkal és agresszivitással is jár. Ha nőies, akkor viszont semmi gond, csak folyton félteném majd..
2014. jún. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Látjátok ezt mondom? Jó mert kurv.ajó volt a rendőrvicc :D

De akkor is..

2014. jún. 4. 23:10
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedből meg a reakciódból nekem teljesen az jön le, hogy szakítani akarsz. Szóval lehet, hogy mindkettőtöknek jobb, ha megteszed. De akkor ne a rendőr dologra fogd az egészet, ha lehet.
2014. jún. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
2014. jún. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
71%

Istenem...

Igen, szakíts vele, mert nálad sokkal jobbat érdemel! Egy olyat, aki valóban szereti.

És lehet, hogy ő lesz a rendőr, de hogy te még a rendőrviccek színvonalát sem éred el, az 100%.

2014. jún. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Csak nehogy megb asszon majd visszamenőleg a szakításért! :D
2014. jún. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
81%

"egy férfinak az autója az első."

Igen, tényleg szakíts vele!

Aztán reméljük, szegény majd talál magának egy értelmes FÉRFIT, és nem egy ilyen éretlen autóвuzi kisfiúcska mellett köt ki.

2014. jún. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Na elmentek ti a ...
2014. jún. 4. 23:24
 19/28 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem te jóval ostobább vagy, mint egy rendőr, a kedves papának is megmondhatod. Vagy csak mérhetetlenül paraszt, nem tudom eldönteni.
2014. jún. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Nekem nem kéne rendőr barátnő,mert ha kirakom,akkor ki tudja,hogy mivel szívat meg utána(ha esetleg nem normális).
2014. jún. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!