Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha rendőr barátnőtök lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rendőr barátnőtök lenne, szakítanátok?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit tegyek...

4,5 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel, aki most 22 éves, és közölte velem, hogy rendőr szeretne lenni, és rendőrsuliba is fog járni jövőhónaptól.

Édesapám azóta állandóan ezzel szivat, hogy olyan hülye az asszony mint te, meg egyensúlyozzátok egymás szellemi képességét, és már a haveroktól is ezt kapom.

Komolyan gondolkodom azon hogy szakítsak vele...

Szerintetek mit kellene tennem?



2014. jún. 4. 23:06
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
ha neked a kocsi az első, akkor minek -kellett eddig is -egyáltalán barátnő?... ahelyett, hogy megkímélted volna őket, mindenki örömére...
2014. jún. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Bekóterol torrentezésért.
2014. jún. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
úgy kivágnám, mint macskát sz--ni
2014. jún. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

a vőlegényem rendőrnyomozó. az átlag semmivel sem hülyébb, mint bárki más, csak valahogy az ilyen sötét gyökereknek mint te meg apád, sikerült megragadniuk a 30 évvel ezelőtti szinten. remélem ő hagy ott előbb, te meg megdughatod a szaros kocsid kipufogóját.

az ilyen jaj visszaél a helyzetéven rémhíreket meg ne terjesszétek már, mert ezeknek a negyede sem igaz.

2014. jún. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Kár ezért szakítanod vele. Csak arra vigyàzz hogy ha szabáytalankdsz, nehogy megbüntessen otthon az ágyadban az este. Tudod a gumibot durva dolgokra képes:D

Van az irigy hónaj mirigynek egy száma: egy rendőrnő az álmom..

Na ezt énekeld el neki:)


Amúgy nekem is az autóm az elsők közt van:)

Az nem csal meg, nem hagy cserben, nem kosaraz ki ha ronda vagy, és ő meg hálálja ha törődsz vele...:)


" Menne is Isten hírével az a pasi akinek az autója az első:) "

Kedvesem! De ha ti; barátnők volnátok az elsők számunkra, akkor papucsnak tartanátok minket és dobnátok miatta...


23f

2014. jún. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Utolsó, te is tévedésben vagy. Nem attól lesz egy pasi papucs, hogy a barátnője a legfontosabb neki (nyilván ésszerű keretek között, család elé nem helyezve, stb), nagvyon nem. Az autó meg lehet, nem csal meg, nem okoz csalódást, de hé, csak egy tárgy, mondom ezt én az autók szerelmeseként. Ne csináljátok már...
2014. jún. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Mindig fosnék tőle,hogy esetleg álmomban megzsanettol.
2014. jún. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

09:58

Ezt értem, de egy autót nem tudsz 'megfújtani a szereteteddel/gondoskodásoddal' még a barátnődet egy nap átöleled 2nél többször, az lekúr hogy nem tud rád férfiként tekinteni, az autónál nincs ilyen gond:)

2014. jún. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!