Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csodálkoznak az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkoznak az ilyen lányok, hogy nincs barátjuk?

Figyelt kérdés

Mielőtt vki írná, én is lány vagyok.


A barátnőm dettó ilyen, amiről beszélek, és rengeteg ilyet ismerek még.

Barátnőm folyton panaszkodik, hogy őt senki sem szereti, hogy neki miért nincs vkije, stb.

Ez eddig, oké, de itt jön a következő.


A facebookján fél óránként vagy óránként osztogat meg olyan hülyeségeket, hogy:

"Az igazi férfi blablabla..."

"Az igaz szerelem blablabla..."

"Egy nővel nem szabad így úgy amúgy bánni blablabla..."

"Az igazi férfi nem csinál blablabla...akkor sem ha a barátnője blablabla...."

stb.


Én a harmadik elolvasása után tényleg azt éreztem, hogy ez visszataszító, és olyan érzésem lett, mintha mindent elvárna a fiútól, minden változást, minden jót, természetesen a nagy SEMMIÉRT cserébe. Mondtam neki, hogy amíg ilyen hülyeségekben hisz, és ezeket rakosgatja ki mindenki szeme láttára, addig ne csodálkozzon semmin. Erre kicsit megsértődött.


Ismerek még sok ilyet, aki ilyeneket rakosgat ki (jó persze azt rak ki amit akar, itt nem erről van szó), és egyiküknek sincs barátja. Majd mindig jönnek a siránkozó idézetek is.



Miért kell ezt? Mire jó ez?


Mi a véleményetek? Csak nekem hat kissé visszataszítónak ez az egész?



20/L



2014. jún. 9. 11:17
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Jó persze nem a facebook alapján kell megítélni az embert, csak aki ilyeneket rak ki, az kb élőben is hasonló....pl barátnőm.
2014. jún. 9. 11:18
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Vagy amikor még rámosolyogni se hajlandóak a fiúra merthogy "majd odajön ha akar valamit én nem nyomulok". Aztán sír hogy 20 évesen szűz.

Vagy leribizik azt a lányt aki elbeszélget azzal a fiúval aki tetszik neki mert "felkínálja magát"..


Álomvilagban élnek.

2014. jún. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazad van szerintem, nekem is vannak ilyen ismerőseim. Tök átlag semmi extra csajok, de nekik a tökéletes kell. Meg ilyen lovag, meg olyan lovag, meg ilyen legyen, meg olyan legyen.....Engem is idegesít nagyon.

28N

2014. jún. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
15%
Nekem bejön a b.nod stilusa..:P
2014. jún. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
25%
Majd valaki egyszer megcsinálja megizleli s kukit ezekből lessz a legnagyobb ribizli tapasztalat 35 f
2014. jún. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se tetszene, ha egy férfi folyton azzal jönne, hogy milyennek kell lennie egy nőnek. Úgyhogy igen, lehet taszító a barátnőd viselkedése. Még akkor is, ha nem a semmit kínálja cserébe. Nekem ne mondja már meg valaki, mitől leszek igazi, köszi.
2014. jún. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Első igen. ilyet is ismerek. (sajnos...) Ő speciel mivel nincs senkije, mindig azt hangoztatja, hogy az összes férfi tapló, meg csak a csini plázari...biket szeretik.
2014. jún. 9. 11:29
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezeken csak nevetek de az a típus akiről a kommentedben írtal mar nagyon fel tud ingerleni.

Visszataszító ahogy a sajat sikertelenségét masokra keni,a hibait meg be nem látná.


És legtöbbször ezek tényleg tökatlag csajok. Se túl szépek,se túl stexik se népszerűek. Semmit nem nyújtanak ilyen elvarasokkal.

2014. jún. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én is hányok ettől a műanyag szartól, gusztustalan, hogy mennyire vonaglanak az emberek a kattintásokért és véleményekért cserébe.. A barátnőd is csak egy ilyen agyhalott. Az pedig ne érdekeljen, hogy megsértődött, legalább jól megmondtad az igazat! :D
2014. jún. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Inkább az állandó nyavalygás a kiábrándító, itt össze szokták keverni akinek ebből áll az élete és néha megemlíti. Egy párkapcsolatban teljesen máshogy viselkedik valaki, mint nagyközönség előtt. Nem értem miért írod, hogy semmit sem adnának cserébe, valahol nyilvánvaló, hogy ha elvárnak valamit akkor ők is olyanok. Inkább az a baj, hogy nem túl elfogadóak, amin lehet később változtat valaki. Az a legjobb ha kölcsönösen közelednek egymás felé, de az ilyen lányok önbizalom hiányosak és nem akarnak mást zavarni, vagyis akiket nem vagy alig ismernek. Az, hogy valaki túl zárkózott nem jelenti azt, hogy nincs benne humor, nem szeretnivaló, nem lehetne izgalmas. Hiába szinte tökéletes valaki, ugyanaz a véleménye ha egyszer nem hangember és nem veszik észre, nem tudja kinyilatkoztatni az értékeit és nem is akarja azokat hangoztatni, vagy ha valami jót mond magáról már egyből nagyképű a semmire -.-.
2014. jún. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!