Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 hónapja van barátnőm!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 hónapja van barátnőm! Normális ha néha úgy érzem, hogy jobb lenne kicsit egyedül lenni? Átbulizni a hétvégéket és csajozni egy jót?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre soha nem csaltam meg és nem is akarom,csak ilyenek járnak néha a fejembe! Ez normális? Lehet ahhoz köze,hogy a kapcsolat elején megcsalt egyszer és megbocsájtottam neki? én 17 ő 15 éves!
2010. jan. 2. 12:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem gondolkoznék ilyenen,de lehet,hogy azért is teszed ezt,mert a bnőd már megtett és úgy érzed neked is kijárna egy kis csajozás.

Ha még egyszer megteszi meg ne bocsáss neki!!

mert akkor látja,hogy nincs semmi következménye és ugyanúgy folytatni fogja,még ha szeret is !!

2010. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

ez hülyeség..ha nem akarod megcsalni akkor miért akarsz csajozni?abból már ugyis lenne valami..10hónap mégis csak sokidő:)

ha szeretnél egyedül lenni azt a pároddal beszéld meg, biztosan megfogja érteni.

2010. jan. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha igazán szeretsz valakit, akkor nem gondolsz olyanokra, hogy "de jó lenne csajozni". Akkor csak ő van a világon, senki más.
2010. jan. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

nem, ez nem normális.

keress egy korban hozzád illőt, vele jobban kijönnél és nem vágynál ilyenekre.

de szegény 15 kislányt hagyd el ha ilyenek járnak a fejedben, ne tedd tönkre már így 15 évesen.

2010. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"ne tedd tönkre már így 15 évesen"

Hát ha a kapcsolatuk elején a lány már félrelépett akkor nem hiszem hogy egy báránylelkű kis angyal..

2010. jan. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én tenném őt tönkre? Ő csalt meg már a kapcsolat elején! Azóta folyamatosan ez jár a fejemben! De azért én teszem tönkre. Gratulálok! Az értelmes válaszokat köszönöm!
2010. jan. 2. 15:13
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
ugyanigy jártam.. 10 hónapja vagyok eggyütt a barátommal de az elején megcsal és én megbocsájtottam neki..néha nekem is előugrik hogy lehet nemkelett volna mert nagy szemétség volt meg hasonlók. De akkor eszembe jut este hogy egyedül fekszem az ágyon és ő nincs ott,nagyon hiányzik:S és ez az érzés erősebb^^ 16/L
2010. jan. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Lesz még időd bőven csajozni, biztos nem a mostani barátnőd mellett fogsz megöregedni.
2010. jan. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az érzéseid normálisak. Főleg az egyedüllét dolog az ami, rendben van, sőt a bulizás is nélküle. Egy kapcsolatban is kell levegőt adni a másiknak. Enélkül nem megy. Viszont a csajozás dolog elgondolkodtató. Valószínűleg igazad van és mindig az a megcsalás az, ami motoszkál a gondolataid mögött. Nagyon szép tőled, hogy megbocsátottál neki, de attól még ez nem csak olyan, hogy elfelejted aztán minden megy tovább. Szerintem gondold át a kapcsolatotokat.
2010. jan. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
teljesen normális nagyon sok ember van így.
2010. jan. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!