Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 10 hónapja van barátnőm!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 hónapja van barátnőm! Normális ha néha úgy érzem, hogy jobb lenne kicsit egyedül lenni? Átbulizni a hétvégéket és csajozni egy jót?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre soha nem csaltam meg és nem is akarom,csak ilyenek járnak néha a fejembe! Ez normális? Lehet ahhoz köze,hogy a kapcsolat elején megcsalt egyszer és megbocsájtottam neki? én 17 ő 15 éves!
2010. jan. 2. 12:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

bennem is van egy ilyen, bár mi még csak fél éve vagyunk együtt, én inkább kíváncsi vagyok, nem pasizni akarok, meg kavarni, csak érdekel milyen mással lenni (szex..)

nagyon szeretem a barátom, nem csalnám meg soha és nem bántanám meg azzal, hogy közlöm, nekem most szükségem van arra, hogy kipróbáljam másokkal... hülyeség lenne. Plusz mikor nem találkozunk előtör belőlem, hogy baromira hiányzik és mennyire szeretem.

Ezen gondolkozz el te is.16L

2010. jan. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
Teljesen normális, (kivéve a csajozás, bár nekem is jól jönne néha xD). AZ ilyeneket meg kell beszélni, pl.: külön buli vagy ilyesmi, ha bnőd olyan akkor biztos megengedi, ha bíztok egymásban akkor baj nem lehet. A bizalom a kapcsolatok alapja, szerintem.
2010. jan. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%

Teljesen normális. A férfi arra teremtődött biológiailag, hogy minél több nöstényt megtermékenyítsen. Attól függetlenül nem kell megtenni. Hiszen gondolkodsz és tudod, hogy rosszul esne neki, mint ahogy neked is szarul esett amit ő csinált.

Szerintem még egy kis flörtölgetés is belefér. Az meg bőven elég. Szerintem maga a tudat kell csak, hogy megkaphatsz mást is. De azért nem kell rendszert csinálni belőle.

De felmerűl egy kérdés bennem: Szexuálisan kielégít téged?

2010. jan. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, hidd el. Előttem leírták már amiket írni akartam, a lényeg, hogy minden ismerősöm volt már így ezzel (én is). Lehetsz akármilyen szerelmes, férfiakra nagyon, de néha nőkre is jellemző ez az érzés...

10 hónap nem idő. De ilyen korban az! Ilyenkor nagyonis soknak számít. De ha szereted, akkor menj, bulizz, flörtölj, és talán egy kicsit könnyebb lesz. Egy flört nem a világ

2010. jan. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy lány 15 évesen már több férfival is szexuális kapcsolatot létesített, az kicsit gáz. Az meg, hogy egyszerre 2 pasija is volt, van... Na mindegy. Szerintem sok jó nem várható tőle, de nem ítélkezem, fiatalság, bolondság. És ha megbocsátottál, akkor remélem hű hozzád, és nem egy biztosnak tart meg a sok bizonytalan mellett... Sok sikert! De szerintem élj még!
2010. jan. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Kimondta,hogy létesített szexuális kapcsolatot? -.- ! Szűz még!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jan. 6. 13:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!