Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Könnyűvérű lányok (nők)! Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyűvérű lányok (nők)! Nem szar érzés, hogy a legtöbb pasinak csak "arra" vagytok jók?

Figyelt kérdés
2014. jún. 10. 15:21
1 2
 11/18 anonim válasza:
9: csak nem irigykedunk? talan te pasi vagy es veled nem fekszik le annyi no mint szeretned, es ezert igy probalsz kicsinyessegbol mas noket, akik masokkal fekszenek le "megalozonak" nevezni :D
2014. jún. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
25%

Hiába kapálóztok két lábbal, amíg a világ a világ, ez így volt és lesz. A férfi társadalom nagy többsége megvetéssel fog rátok nézni és könnyen kapható kis lotyóknak tart mard, a baráti körükben kibeszélnek, és ujjal mutogatnak rátok az utcán, hogy na ez a kis luvnya is megvolt tegnap és még egy kólát sem kellett érte fizetni. Nézd meg facebbookon meg hogy teszi az agyát!:D

Ha nem így lenne, akkor ti miért szégyenlitek, titkoljátok az egyéjszakás kufircokat is? Ja, mert a nőnek az nem egy nagy dicsőség. :D Mit gondolsz amikor "csak" szex miatt vagy egy férfiaval? Hogy ahha ahhh egy jó pasi kefél. A pasi meg azt hogy ahh ahh na ez a kis büdös lotyó is megvan, újabb strigula, mehet az arcára a végén! Holnap lesz mit mesélni a haveroknak sörözgetés közben. :DD

2014. jún. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
25%
Szóval ti magatokban eldöntehtitek, hogy nem megalázó (persze akkor miért titkoljátok), de a többség szerint sz.arrá vagytok alázva! :DD
2014. jún. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
látom előítéletek még működnek ezerrel :)
2014. jún. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
52%
Hát, hogy azokmit gondolnak azt nem tudom, de én ezekre csak sima g*ciputtonyként tekintek. Egy eszköz mint a billentyűzet amit használok csak más a funkciója, így, hogy mit gondol az engem teljesen hidegen hagy
2014. jún. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Minden kalandomat felvállaltam, soha nem csináltam titkot abból, hogy hogyan viszonyulok a szexhez. Csak olyat teszek, amit fel is vállalok, édes mindegy, hogy az egy kapcsolatban, vagy egy futó kalandban történik. A szex csak szex és ugyanúgy meg lesz beszélve sörözés közben, ha egy este után meg volt, vagy hónapokig kellett érte könyörögni. A különbség csak annyi, hogy ha valamit azért vállalok be, mert megbízom a másikba, akkor nagyon rossz felismerni azt a tényt, hogy így lettem strigula. De ha csak strigulaként megyek bele, akkor nincs pofára esés.
2014. jún. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Megis milyen felvallalasrol beszelunk? Szerinted a nok egymas kozott nem mondjak el hogy kikkel szexeltek? eleg nagy tevhit lenne, hogy csak a pasik beszelik ezt ki. csak annyi a kulonbseg hogy nekunk azert vannak elveink, pl. nos pasival nincs szex, addig egy gatlastalan ferfi siman meghuzna a hazas not.
2014. jún. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Szóval ti magatokban eldöntehtitek, hogy nem megalázó (persze akkor miért titkoljátok), de a többség szerint sz.arrá vagytok alázva! :DD"


Lehet, csak nyilván a lőtéri kutyát nem érdekli ilyenkor az a bizonyos "többség". Úgy gondolom, ha valaki valamit nem érez megalázónak, akkor az neki nem megalázó.


A könnyűvérűség megítélése is változó és az is, hogy ki kit tart könnyűvérűnek. Van, akinél már az is ez a kategória, ha volt már életében egy-két alkalmi kapcsolata, van, akinél csak az, hogy valaki rendszeresen egyik ágyból megy a másikba.


Szerintem az igazán könnyűvérű nők, akik igencsak sűrűn váltogatják a partnereiket és csak a szex kedvéért, egyáltalán nem bánják, hogy csak arra kellenek a férfiaknak, hiszen ők is csak arra kellenek nekik.

2014. jún. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!