Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira hiányzik, mikor ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira hiányzik, mikor ír már? :-)

Figyelt kérdés

Nem járunk együtt, de ismerjük egymást személyesen. Nagyon ritkán összefutunk, de főleg interneten kommunikálunk. Szinte minden nap írogatunk egymásnak. Nem tudom, lesz-e belőle valami, én szeretném, ha lenne.

Legutóbb én írtam, még reggel, és egész nap lestem, válaszolt-e már. :-((( Nagyon hiányzik! Hogy bírjam ki az időt a válaszáig???!!!


25/l


2014. jún. 10. 17:59
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:

ÍRT!!!


Sáláláááá!!! :-))


(egy szóval sem mondtam, hogy normális lennék :-)))

2014. jún. 10. 21:11
 32/50 anonim ***** válasza:
:))))))
2014. jún. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 A kérdező kommentje:
Egyébként az ő fülét nem rágtam, hogy mikor ír már!!! Csak itt adtam hangot a gondolataimnak! :-)
2014. jún. 10. 21:16
 34/50 anonim ***** válasza:
Amúgy tök aranyos volt hogy itt feszülsz, hogy mikor ír már. :)))))
2014. jún. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 A kérdező kommentje:

És azóta még egyszer írt! :-))


Boldogszép ez az este! :-)

2014. jún. 10. 22:22
 36/50 anonim ***** válasza:
Akkor további szép estét! :))))
2014. jún. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:

ne nevessetek ki, de már megint csak várok és várok :-(((( Este 3 rövidke üzenetet váltottunk, én írtam az utolsót, amit ma kora reggel látott, de nem válaszolt :-(


Olyan rossz ez, a pasik miért nem érzik szükségét annak, hogy legalább egy mosolyt vagy egy két szavas üzenetet visszadobjanak?! Legalább illendőségből.


Nem akar lerázni, ne higgyétek, hogy az agyára megyek, mert felé nem mutatom, milyen nagyon várom, hogy írjon... Most akkor én se írjak neki egy ideig, ha majd válaszol?!.

2014. jún. 11. 08:35
 38/50 anonim ***** válasza:

Próbáld meg ne alárendelni ennyire az egész napodat, tevékenységedet a várakozásnak...sajnos én is hasonló vagyok egy picit, csak a mi korunkban ez már nem igazán dicsőség ;)

Próbálj meg mással foglalkozni, tanulj, dolgozz, stb..

2014. jún. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:

:-)) Igen, igazad van! Amikor lefoglalom magam, akkor nem jut eszembe, de amikor gép elé kerülök, akkor az az első, hogy megnézzem, írt-e, és miért nem írt! :-) Ha ilyenkor el tudok szakadni a géptől, akkor megint csak kiúszik a gondolataimból, de ha újra ide ülök, akkor megint ez lép elő elsőszámú problémává.

Az az igazság, hogy nagyon szeretem, amikor neki is van ideje rám és nekem is rá, és hosszan, 1-2 órán keresztül elcseverészünk. Az annyira jó, napokra feltölt.


De sajnos erre olyan ritkán van lehetőség. Amikor itt rágom a körmöm, igazából leginkább arra vágyom, hogy megint legyen egy ilyen hosszú csevegésünk.


Nah, mentem edzeni, addig is terelődnek a gondolataim (meg hátha összefutunk közben! :-)))

2014. jún. 11. 19:57
 40/50 A kérdező kommentje:

Indulok! Kérlek, összpontosítsatok erősen, hogy mire visszajövök, tartalmas és hosszú üzenet várjon tőle és/vagy találkozzunk út közben a városban! :-))


KÖSZI!!!!


Puszi! Sziasztok! :-)

2014. jún. 11. 20:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!