Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira hiányzik, mikor ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira hiányzik, mikor ír már? :-)

Figyelt kérdés

Nem járunk együtt, de ismerjük egymást személyesen. Nagyon ritkán összefutunk, de főleg interneten kommunikálunk. Szinte minden nap írogatunk egymásnak. Nem tudom, lesz-e belőle valami, én szeretném, ha lenne.

Legutóbb én írtam, még reggel, és egész nap lestem, válaszolt-e már. :-((( Nagyon hiányzik! Hogy bírjam ki az időt a válaszáig???!!!


25/l


2014. jún. 10. 17:59
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Összpontosítunk nyugi! :))))
2014. jún. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:

Nagyon ügyesek voltatok!!! Írt!!! :-)))


Na, akkor most már tudjátok, hogy kell csinálni! :-) Csak így tovább!!! :-))) Számítok rátok holnap is! :-))



És köszönöm! :-)

2014. jún. 11. 21:11
 43/50 anonim ***** válasza:
Amúgy jó "látni" hogy ennyire boldog vagy. Komolyan. :)))
2014. jún. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
írod hogy sportolsz és össze szoktok futni..akkor miért váro hogy írjon? a fiúk pasik nem szeretnek neten meg sms be kommunikálni. tereld a gondolataid -sportolj,melozz,tanulj,keress hobbyt -meg lehet uj pasit is hisz ha annyira fontos lennél neki akkor napi pár üzire lenne ideje hisz a mai világba nem kell laptophoz asztali géphez futni hisz ott vannak az "okostelok"a "zsebükbe"jelzi ha facre üzi érkezik -sőt elolvasni van ideje akkor válaszolni is lehetne..
2014. jún. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
ha sportolsz akkor beéred annyival hogyha véletlenül összefuttok és látod vagy szoktok beszélgetni is? vagy izadtan nem álltok le egymással?-bár kérdés mit sportolsz mennyire izzasztó sport. városi kerèkpározásba nem izzadsz le bár ebbe a 40fokba a gyaloglástól is lehet most :)
2014. jún. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:

43-as, köszi szépen! :-))) Ma nem írt még, úgyhogy remélem, tudod a dolgod! :-))))


44-45-ös, a sport és az, hogy összefutunk, nincs összefüggésben egymással. De ha kimozdulok itthonról, mindig eszembe jut, vajon összefutunk-e, mert időnként előfordul, hogy boltban, utcán összetalálkozunk. Olyankor szoktunk beszélgetni, néha csak köszönünk, de van, hogy pár mondatot váltunk is. Nem járunk, még csak azt sem mondhatnám, hogy alakulóban van a járás, mert egyáltalán nem biztos. Ő másik városban dolgozik, igen messze innen, de azért néha hazajön.

Annyi van, hogy neten jókat dumálgatunk néha. Hogy mennyire vagyok neki fontos.... hát, azért 1-2 üzi minden nap jött tőle az elmúlt pár hónapban, és gyakran úgy is, hogy nem én "következtem" írni, tehát teljesen közömbös szerintem csak nem vagyok neki! Ja, és a látszat ellenére soha nem rágtam a fülét, írjon már, ő nem tudja, hogy én mennyire tűkön ülve várom az üzijeit :-))


Inkább haverkodunk, bár én nem bánnám, ha több is lenne. De ha ennyi marad, annak is örülni fogok! :-)

2014. jún. 12. 16:58
 47/50 A kérdező kommentje:
78%-os barátom, köszi, ismét jól csináltad! :-))
2014. jún. 12. 18:20
 48/50 anonim ***** válasza:
Szívesen. :))))
2014. jún. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
0%
hagyd már abba te idiota
2014. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
#49 nagyon fáj ez neked?
2014. jún. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!