Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség? Valaki még fent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség? Valaki még fent van? Tudtok tanácsot adni? SŰRGŐS

Figyelt kérdés
2014. jún. 14. 01:32
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
Veletek ellentétben én tényleg segítek neki, privátban is.
2014. jún. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
És nem trollkodni/jópofizni jövök fel az oldalra, hanem segíteni.
2014. jún. 14. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
Énse mindig csak jópofizok. De hát azt is kell, kedves Ismeretlen, Segítőkész Válaszoló.
2014. jún. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
Persze, különben eléggé száraz és unalmas lenne a világ :)
2014. jún. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
Csak nem szeretném hogy szívrohamot kapjon szegény csaj.
2014. jún. 14. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:

A kimaradó férfiak miatt még egy nő sem kapott szívrohamot! Szóval nem kell a pátyolgatást túllihegni!


Vannak és lesznek is a kisasszonynál ilyen élethelyzetek úgyhogy most el is kezdheti tanulni ennek a megfelelő kezelését.

2014. jún. 14. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:

Oh, az már megvolt neki. Hisz nem is ír...


Kedves Kérdező, ÉLSZ-E MÉG?!?!?!

2014. jún. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 A kérdező kommentje:
Leírtam idegesen értelmetlenül egy szöveget, és az alapján be kell állítani mindennek:) Gratulálok! Csak a barátom sose, de soha nem marad meg a telefonja nélkül, akármennyit is iszik tud ezekről! és ha szeretnétek vele beszélni, és felhívod, és a idióta haverjai felválltva szólnak bele és röhögnek ... nem kellemes és nem tudjátok mit gondoljatok:) rohadt kétségbe estem, nagyon beszivattak, erre még ti is rátesznek:) Gratulálok, El lehet már menni:)
2014. jún. 14. 02:21
 39/57 anonim ***** válasza:

Oh, nem csodálom, hogy menekül a srác... Ilyen kis durrci-murrcit! :D


De legalább még élsz! Ez azért jó hír!

2014. jún. 14. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
Lehet hogy én vagyok a túlságosan racionalista, de számomra problémák és megoldások léteznek, kerülve a vakvágányokat. Probléma: A csaj fél: Megoldás: Megnyugtatás. A többi hasztalan, és nem célszerű. Én célszerűen gondolkozok hogyha van egy probléma.
2014. jún. 14. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!