Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség? Valaki még fent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség? Valaki még fent van? Tudtok tanácsot adni? SŰRGŐS

Figyelt kérdés
2014. jún. 14. 01:32
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:

Probléma: a csaj még nem tudja, hogy a srácok néha szeretnek elszabadulni a barátnőjüktől.


Megoldás: rávezetni kerülőúton.

2014. jún. 14. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 A kérdező kommentje:
Szerintem abba semmi sincs hogy írt ha hazaért, vagy egyszer h minden rendben ! ne hogy már én hibám legyen h ekkora brom haverjai vannak, és én legyek a hisztis pcsa ha felháborodom hogy nem lehet a saját barátommal beszélnem?! Mindig szoktunk..
2014. jún. 14. 02:28
 43/57 anonim ***** válasza:
És hogyha nem megy a kapcsolat akkor nem kell erőltetni. Ez egy bulis,extrém,kicsapongó vad srác. Biztos hogy rá van szükséged? Vagy inkább egy békésebb,megbízhatóbb,figyelmesebb és kedvesebb srácra lenne szükséged? Egy romantikus apafigurára gondolok. Mivel érzékeny ember vagy, ezért lehet hogy nem egy ilyen ember mellett a helyed. Gondolkozz, jól érzed magad a kapcsolatodban?
2014. jún. 14. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:

"Probléma: a csaj még nem tudja, hogy a srácok néha szeretnek elszabadulni a barátnőjüktől.


Megoldás: rávezetni kerülőúton." Ez közhely és általánosítás. Nem minden ember egyforma. Én például sose lennék ilyen. És még jó pár ismerősöm szintén nem lenne ilyen.

2014. jún. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:

Ez az, kezdj ki egy 40 éves családapával!


(Bocs, de ez magas labda volt...)

2014. jún. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:

"te sose lennél ilyen"


Volt már barátnőd? :D


Am az igaz, hogy a haverjainak nem kéne bunkóznia...

2014. jún. 14. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
18 éves vagyok, határozott és hosszútávon gondolkozok, nem tartom magam 40 éves családapának. Én sose tenném ezt a barátnőmmel, nem vagyok ennyire felelőtlen. És nem szoktam részegen tántorogni soha. És ezzel még jó pár ismerősöm így van. Besült a magas labda.
2014. jún. 14. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
Persze hogy volt már kapcsolatom. Most is alakulgat a következő. De egyébként látatlanban nem tudhatunk egymásról semmit.
2014. jún. 14. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
Én se kezdenék kapcsolatot egy olyan lánnyal aki részegre inná magát egy buliban, ez szánalmas. Alja szint.
2014. jún. 14. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:

A "magas labdánál" nem azt értettem, hogy veled, így csak még nagyobbat csattant :D


18 évesen még én is ilyen voltam... aztán elkapott az élet.


Nem baj, ha tántorogsz, míg pofára nem esel.

2014. jún. 14. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!