Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a vélemény azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemény azokról a pasikról, akik nem szeretnek ny*lni? Nem kötődnek a lányhoz érzelmileg?

Figyelt kérdés
Jelenlegi barátommal arra került a sor, kiderült, hogy nem szeret ny..., és életében csinálta vagy háromszor... és előadta, hogy az mennyire fúúúj meg undorító...De ő elvárja az orális kényeztetést. Most ez hogy van? Az ilyen fiúk azért nem csinálják, mert nem szeretik a párjukat? Az előző párom meg pont az ellenkezője volt (imádta csinálni) de már néha nekem volt sok :D

2014. jún. 14. 19:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
68%
nem mintha csak ezért csinálnám, de ha én nem kapom meg, nem is adom meg. Ez nálam így megy, lehet lepontozni.
2014. jún. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott azonnal.
2014. jún. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

nyalni nyalni nyalni nyalni nyalni nyalni nyalni nyalni nyalni nyalni nyalni nyalni nyalni nyalni nyalni nyalni


nem kell félni ettől a szótól, nincs benne semmi csúnya

2014. jún. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember mást szeret az ágyban. Nekem az volt a fő problémám, hogy büdinek tartottam a párom nemiszervét. De ezt meg lehet beszélni és akkor nem lesz gond. Meg lehet például mosni, csak akkor ne sértődj meg, ha ez a baja. Nálunk ez nem okozott problémát. 23/L
2014. jún. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem lett senki lepontozva. Igen, aki kap, annak viszonozni illik :D
2014. jún. 14. 19:20
 6/23 anonim ***** válasza:
69%

hát én pont fordítva vagyok vele, én utálom kapni mert szerintem megalázó a lányra nézve, de adni szeretem. és ha elvárja és nem adja meg akkor nem szeret eléggé!

21F

2014. jún. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem nézett elég micimackót kiskorában.
2014. jún. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
4-es bár ilyen problémám lenne. ő alapból nem szereti és ezt nem lehet erőltetni. Nálunk nem azzal van baj, hogy én vagy ő büdik vagyunk, csak nekem szarul esik az egyoldalúság h csak én...
2014. jún. 14. 19:22
 9/23 anonim ***** válasza:
42%
undoritó, szerintem haszonállat kategoria az ilyen ember.
2014. jún. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

olvassa el ezt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__50..

és talán megjön a kedve, lehet csak béna benne és azért mondja, hogy nem szereti

2014. jún. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!