Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a vélemény azokról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemény azokról a pasikról, akik nem szeretnek ny*lni? Nem kötődnek a lányhoz érzelmileg?

Figyelt kérdés
Jelenlegi barátommal arra került a sor, kiderült, hogy nem szeret ny..., és életében csinálta vagy háromszor... és előadta, hogy az mennyire fúúúj meg undorító...De ő elvárja az orális kényeztetést. Most ez hogy van? Az ilyen fiúk azért nem csinálják, mert nem szeretik a párjukat? Az előző párom meg pont az ellenkezője volt (imádta csinálni) de már néha nekem volt sok :D

2014. jún. 14. 19:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak ne csináld neki többet. Ha nem tetszik akkor szakítsatok.
2014. jún. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Tehát nem szeret nyalni, de elvárja fordított esetben.... hát én az ilyet kiröhögném, és aztán szakítanék....


Várja el attól a marhától, aki eltűri hogy bármint is elvárjanak tőle.


Ha nem szeret nyalni de nem vár cserébe sz...pást, akkor nincs különösebb baj. Azzal együtt tudnék élni.


Bár szerencsére nincs ilyen gondom.

2014. jún. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
20as jó neked. Én megbeszélni se tudom vele normálisan, pedig erre biztosan kell lennie magyarázatnak, hogy miért nem szereti.
2014. jún. 14. 22:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!