Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg normális lenne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg normális lenne, ha több éves kapcsolatban már úgy beszélnek egymással a felek mint egy kutyával?

Figyelt kérdés
Olvasom itt a kérdéseket és válaszokat, és nekem az jön le, hogy teljesen normális, ha mondjuk 3 év után már úgy beszélnek egymással mintha csak púp lennének egymás hátán. Semmi tisztelet, semmi szeretet. Kiabálnak, elhordják egymást mindennek, szemetek, köcsögösködnek. És egyesek szerint ez csak apróság, valahogy ki kell adni a stresszt, illetve "nem lehet lángolni évekig". Értem én, de hol marad a tisztelet egymás iránt? Mondjátok, hogy a ti kapcsolatotok nem ilyen. Én még a kiabálást sem tűröm el, nemhogy csúnyán beszéljenek velem.
2014. jún. 18. 17:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9: ja és még vmit, tisztelni azokat szokták, akik nem saját mérce szerint fogadják a másikat el. A szeretlek olyannak, amilyen vagy fogalomról úgy fest még nem hallottál!
2014. jún. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

10 éve vagyok boldog házasságban, előtte os hosszútávú kapcsolataim voltak. Nálam a szeretet azt jelenti, hogy tisztelettel szólok a másikhoz, nem alázom meg, szeretettel beszélek vele. A megbocsátás meg teljesen más tészta. Igen, megbántottuk egymást jópárszor, de nem ilyen módon. Megbocsátani tudni kell, de nem mindegy, hogy mit.


Ennyi erővel, ha a te párod, megüt, leköpdös, elmondd mindennek, akkor azt meg kéne bocsátanod, mert hát ez a szeretet...?

2014. jún. 19. 10:12
 13/13 anonim ***** válasza:
Amiről te írsz az egy kissé más véglet, mint a hangos veszekedés, kiabálás. De egyébként igen, azt is meg kell tudni bocsátani. A szeretet nem ott mutatkozik ki, h szeretem, mert jó vele minden, hanem ott, h szeretem a gondokban is, bajokban is. Te a fő kérdésben is hangos veszekedésről, szidalmakról írtál...nem arról, amiről utóbb. Ha egy komolyabb tettet nem tudsz megbocsátani amögött valódi szeretet nincsen. És mielőtt nekem rontanál...nem, nem arról prédikálok, h együtt kell élni egy olyannal, aki ütne-vágna. Viszont, aki már férfi létére odáig süllyed, vagy akár nő létére, az segítségre szorul.
2014. jún. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!