Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ennek a kapcsolatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek a kapcsolatnak van még jövője? Érdemes ebben maradnom?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, barátnőm 18. Minden nap összeveszünk elég komolyan. Egyszer már elhagyott, mert sosem figyelt rám, nem foglalkozott velem (valahogy mindig volt jobb programja mint velem lenni, amikor épp semmi nem volt, akkor találkoztunk) Egy fiúval (szalagavatós táncpartnere) abban az időben nagyon egy hullámhosszon voltak, folyamatosan vele beszélt (mikor együtt voltunk akkor is) de olyan szinten, hogy még a tusoláshoz is vitte a mobilját meg a wc-re, hogy addig is fb-zen vele. Mialatt szétmentünk ő "elkeseredettségében" amiért én "leszarom" más pasival smárolt. Mindezt megbocsájtottam neki, újra kezdtük. Az imént épp azt csinálta, hogy a barátnője nem szólt a pasijának, hogy bankettje lesz és a pasi ezen kiakadt, erre elkezdi, hogy "Remelem seggreszegre issza magat es ott hagyja a faszba azt a kocsogot" aztán megjegyezte, hogy nagyon hasonlítok erre a gyerekre. És ha még egyszer én ilyen lennék vele, akkor szóvá tenné, mert ez a kapcsolat legalja. Ezt tűrtem egy ideig, nem válaszoltam vissza csak "oké, felfogtam"-ot írtam, hogy észrevegye magát, de akkor is folytatta, majd megjegyeztem, hogyha anno ő nem lett volna ilyen, akkor én sem lettem volna olyan. Erre egy "szia"-val elköszönt és elment.


Van értelme ennek? Meglehet az ilyet javítani? Én nagyon szeretem és bármit megtennék érte, de kicsit kezd sok lenni, hogy minden nap gyomoridegem van, most épp azért, mert a barátnőjével ezt csinálta a pasija. Elhagyni nem tudom, mert 5 perc után már sík ideg vagyok mikor tudatosul, hogy többet nem leszünk együtt. Más nem kell nekem, ő kellene, de nem így. Szerintetek?


2014. jún. 18. 20:15
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Mindig csak haladékot adok magamnak. Hogy "oké, most is összevesztünk, de ne pont kirándulás előtt szakítsunk, mert az jó lesz". Vagy "megint összevesztünk, most kellene elhagynom, de ne pont hétvége előtt, mert az jó lesz".

Így hogy lehetne lépni? Nem bírom elhagyni, de ezt egyszerűen már nem bírom. Hiába kérem most is, hogy ne bánjon így velem, le sem szarja

2014. jún. 18. 20:44
 12/28 anonim ***** válasza:

a szakítás nagyon nehéz, de túl kell lenni. lehet még évnek is telnie kell majd míg a fájdalom enyhül. míg eltűnik az állandó féltékenység és az ő körül forgó gondolatok, hogy" most épp kivel lehet, mit csinálhat".

ha szakításon határozod el magad, legyen az a fejedben,hogy itt a nyár, bulizz,légy a barátaiddal !

2014. jún. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Mai napig kerülnek elő tárgyak az akkori táncpartnerétől, amit Ő módszeresen letagad hogy honnan van, majd az egész témát úgy zárja le, hogy az én hibám minden. Nem vagyok egy szent, mert senki sem, de ez azért úgy vélem sok. Nem tudok vele szakítani. Ki hogy szokott szakítani? Mit szoktatok utána tenni? Nagyon az életem része lett.
2014. júl. 1. 20:36
 14/28 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam szakítani, hogy max. egy hét külön, ilyen kettő volt, harmadjára még abban az órában kibékültünk :D Egyébként: Személyesen megbeszéled vele, elmondod neki, hogy neked ez így nagyon rossz, hogy neked nem fér bele a táncpartnertől való ajándék stb... aztán ha használjátok a facebookod, erősen ajánlom, hogy tiltsd le! Mert borzasztóan nagyon rosszul tud esni, ha látod majd a képeket, hogy esetleg ő hamarabb túl van rajtad, pasizik, ezt-azt csinál, jól érzi magát nélküled, így ettől megkíméled magad, plusz nem is tudtok többet beszélni, ami szintén egy "visszaesési" lehetőség! :) Ha komolyan gondolod, minden kapcsolatot szakíts meg vele!
2014. júl. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Nagyon félek hogy megbánom. Erősen bennem van még az érzés, amikor reggelente arra keltem, hogy azt hittem itt fekszik mellettem, aztán tudatosult, hogy nekünk már semmi közünk egymáshoz. Hogyan lehet erről meggyőződni biztosan (ha egyáltalán lehet) hogy jó döntés lesz-e?
2014. júl. 1. 20:51
 16/28 anonim ***** válasza:
Hja és viszel egy százas papír zsebkendőt, hogy amíg haza nem érsz, kitartson! Én a barátomnál az egy hetes szakítási kísérlet során 3 nagy zacsival elsírtam! Na meg ittam ilyen nyugtató teát, plusz elmentem sétálnia barátnőimmel, minden napra szerveztem programot... végül 1 hét után leutazott a barátom 70km-t, mert nem tudott sehol elérni, egy nagy csokor virág, ami először a kukában landolt.... aztán szegény kint várt 1 órát, kimentem hozzá, majd megbeszéltük, hogy tulajdonképpen mi nagyon is szeretjük egymást :D A másodiknál nem tiltottam le, így mindig beszéltünk, hát így ugye nem lehet lezárni egy kapcsolatot... harmadik csak ilyen nudli volt... :)
2014. júl. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Tehát tűnjek el egy hétre?

Próbáltam már komolyan vetetni magam, de valahogy sosem ment. Tisztában van vele, hogy "akármit megtehet" és nem tudatosan, de kihasználja. Ő is szeret, ezt tudom, viszont ez így embertelen.

2014. júl. 1. 20:54
 18/28 anonim ***** válasza:
Nem! Én nagyon bíztam benne, hogy megváltozik a barátom, hittem benne, hogy újra együtt leszünk, a szakításunk csak egy lecke mindkettőnknek és valóban így lett, mindketten változtattunk a kapcsolatunkban, jobban összetartunk, megvédjük egymást, mankók vagyunk egymás számára! Régebben szinte minden nap veszekedtünk például lányokon, mert tagadta az összeset, ha kicsit melléakart lyukasztani, de mindig lebuktattam, mivel a volt barátnője után sóvárgott egy ideig, így egy idő után megelégeltem, hogy fél év múltán is kint vannak a cuccai a polcon és kidobattam vele nagy cirkuszok árán. Nem védett meg, mindig csak homokba dugta a fejét, ha cipekedtem, nem vette tőlem el a cuccot, néha az ő kajáját is én fizettem, mert ő a sajátját elpizzázta stb... 1,5 éve vagyunk együtt, pár hónapja valami megtört, valami más lett, sokkal aranyosabb, kedvesebb velem, nagyon megvéd, ha támadás ér és sokkal férfiasabb lett. Nem tudja ő sem, hogy miért, csak azt mondta, hogy kézzel-lábbal próbál most már megváltozni, hogy markánsabb legyen. Ez nem azt jelenti, hogy sülve-főve együtt vagyunk, nem is agyunk összeköltözve, hanem a tettein mutatkozik ez meg legfőképpen! :)
2014. júl. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Ha annyira szereted, szakíts vele, tedd próbára, hogy mennyire fogsz neki hiányozni! Tiltsd le, ne vedd fel neki a telefont stb... ha egy hét után is keres, akkor próbáld vele megbeszélni! :)
2014. júl. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
De mégis hogy ijesszek rá egy olyan személyre, aki a létező összes dolgot elkövette amit egy kapcsolat ellen ellehet követni és én 3.-ra is szó szerint visszafutottam hozzá amint keresett? Így persze hogy nem vesz komolyan, ez nem az ő hibája, nem direkt csinálja, de ezt érzi belül az ember. Nagyon kitolódtak a "határok" és mindent csak úgy lenyelek, miután kiveszekedtem magam. De tulajdonképpen azt sem engedi, mert elkezd gúnyolódni (pl megkérdem hová megy, mikor bejelenti hogy ő lelép, erre "bulizni biztosan") vagy az új divat, hogy "na jó elmegyek" (mikor érzi, hogy olyat tett amit nem kéne) aztán valamikor 4 óra múlva ír
2014. júl. 1. 21:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!