Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ennek a kapcsolatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek a kapcsolatnak van még jövője? Érdemes ebben maradnom?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, barátnőm 18. Minden nap összeveszünk elég komolyan. Egyszer már elhagyott, mert sosem figyelt rám, nem foglalkozott velem (valahogy mindig volt jobb programja mint velem lenni, amikor épp semmi nem volt, akkor találkoztunk) Egy fiúval (szalagavatós táncpartnere) abban az időben nagyon egy hullámhosszon voltak, folyamatosan vele beszélt (mikor együtt voltunk akkor is) de olyan szinten, hogy még a tusoláshoz is vitte a mobilját meg a wc-re, hogy addig is fb-zen vele. Mialatt szétmentünk ő "elkeseredettségében" amiért én "leszarom" más pasival smárolt. Mindezt megbocsájtottam neki, újra kezdtük. Az imént épp azt csinálta, hogy a barátnője nem szólt a pasijának, hogy bankettje lesz és a pasi ezen kiakadt, erre elkezdi, hogy "Remelem seggreszegre issza magat es ott hagyja a faszba azt a kocsogot" aztán megjegyezte, hogy nagyon hasonlítok erre a gyerekre. És ha még egyszer én ilyen lennék vele, akkor szóvá tenné, mert ez a kapcsolat legalja. Ezt tűrtem egy ideig, nem válaszoltam vissza csak "oké, felfogtam"-ot írtam, hogy észrevegye magát, de akkor is folytatta, majd megjegyeztem, hogyha anno ő nem lett volna ilyen, akkor én sem lettem volna olyan. Erre egy "szia"-val elköszönt és elment.


Van értelme ennek? Meglehet az ilyet javítani? Én nagyon szeretem és bármit megtennék érte, de kicsit kezd sok lenni, hogy minden nap gyomoridegem van, most épp azért, mert a barátnőjével ezt csinálta a pasija. Elhagyni nem tudom, mert 5 perc után már sík ideg vagyok mikor tudatosul, hogy többet nem leszünk együtt. Más nem kell nekem, ő kellene, de nem így. Szerintetek?


2014. jún. 18. 20:15
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Kicsit hogy őszinte legyek félek ettől az 1 hetes próbától..Attól tartok, hogy nem keresne. Tudom, hogy ilyen helyzetben már főleg jó lenne ha nem lennék vele, de olyan szinten szeretem, hogy tulajdonképpen "nem érdekel" hogy keresne-e vagy sem, akkor is vele akarok lenni.
2014. júl. 1. 21:10
 22/28 anonim ***** válasza:
Ne törődj Vele! Menj el szórakozni a haverokkal, kapcsolódj ki! Vagy ülj be egy sörre! Mutasd meg Neki, hogy képes vagy nélküle is élni!
2014. júl. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, hogy őszinte legyek felüdítő végre beszélni valakivel ilyen témáról..Haverjaimra nem nagyon szeretem rázúdítani ezeket, a lány barátaim pedig ugye elvesztek.
2014. júl. 1. 21:13
 24/28 anonim ***** válasza:
De remélem azért nem fölöslegesen írtam Neked regényeket és valamelyik szituációt megcsinálod! :D
2014. júl. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Mindenképp megfogadom, csak még erőt gyűjtök hozzá :)
2014. júl. 1. 21:16
 26/28 anonim ***** válasza:
Én szép lassan felépíteném ezt a dolgot a helyedben: Először kipróbálnám, hogy mit szól, ha lazábbra venném a kapcsolatot, többet találkoznék a régi barátaimmal, beülnék sörözni, akár még disco is szóba jöhetne! :) De mennék túrázni is NÉLKÜLE :D Ha emiatt nagyobb a cirkusz, nem javul a helyzet, akkor az egy hetes várakozó üzemmódba lépnék, hiszen a kapcsolat nem egy börtön, hogy sehova senkivel ne mehess... :)Az én barátom minden egyes nap délután elmegy focizni és este megy haza, ritkán kimegy este haverokkal beülni valahova, én pedig megyek a barátnőimmel szintén beülni valahova vagy csak sétálni! :) Mi nem lakunk együtt, ezért akkor csinálunk külön programokat, ha éppen nem egymásnál vagyunk :D Ha pedig nem keres az egy hét után, akkor hidd el, nem illik hozzád, végleg legyen vége! Kedves, értelmes srácnak tűnsz, egy cuki csaj illene hozzá, aki viszont szeretne Téged! :)
2014. júl. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam, hogy csak félek az ismeretlentől. Hogy milyen lesz a következő párom, meddig leszek egyedül, hogy fognak telni azok a bizonyos hétvégék, amik mindig úgy teltek hogy együtt voltunk. Nagyon nagy káosz vagy a fejemben. Ez az 1 hét próba jól hangzik, csak félek
2014. júl. 1. 21:25
 28/28 anonim ***** válasza:
Rá se b*ssz, másoknak is sikerült már, Neked is fog! :)
2014. júl. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!