Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges az, hogy 24 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy 24 évesen képtelen vagyok a párkapcsolatokra?

Figyelt kérdés
Úgy értem, a flört megy, az udvarlás megy, a csábítás megy, az elbeszélgetés megy, szóval minden megy, de amikor őszinte, komoly párkapcsolatról lenne szó, én egyszerűen meghátrálok. Mert azt érzem, úgysem tudnék adni, nyújtani a másiknak semmit. Egyébként fiú vagyok, és emiatt nem volt még sosem barátnőm.
2010. jan. 3. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:

és mi lenne ha egyszer megpróbálnád? senki sem született úgy, hogy egyből minden menjen, de ha van vki akiért mindent megtennél, és mindig az ő boldogságát tartod a szemed előtt, akkor nem lesz túl sok gondod a dologgal. A problémákat meg meg lehet beszélni.

24/F

2010. jan. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vannak olyanok, nagyon ritka esetekben sikerülne, de akkor meg általában MÁR Ő nem akarja. Vannak olyanok, akikért mindent megtennék, de általában ők ezt már nem akarják.
2010. jan. 3. 18:19
 3/6 anonim ***** válasza:

megfelelő partner kell. Ügyelj rá hogy elejétől fogva komolyan kezeld a dolgot. Ne szórakozz vele. Ha érzi hogy te komoly vagy ilyen téren, következetes, akkor hidd el az életed is rád fogja bízni. Lényeg a bizalom!

24/F

2010. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A probléma ott bukik, hogy akivel tényleg komolyan gondolom, akivel tényleg érzem, hogy összejöhetne minden, annál nagyon sokáig kitartok. Ebben ez az esetben fél éve tart, jó 3 hónapja elutasító.
2010. jan. 3. 18:35
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet te nem vagy biztos benne hogy akarsz e komoly kapcsolatot, ezt a lanyok is hamar kiszurjak. Elobb magaddal targyald le
2010. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hosszú egyedüllét után nagyon nehezen bontakozik ki az ember mások társaságában. Egy kapcsolat pedig jóval többről szól. Szerintem abban a helyzetben vagy jelenleg, amikor nagyon szeretnél már valakit magad mellé és közben mégsincs szükséged állandóságra. Egyedül egyszerűbb, nincs kinek megfelelni, nincsenek elvárások és nem kell bizonyítanod, határokat szabnod magadnak. Egy kapcsolathoz elszántság kell és az, hogy tudj bízni magadban. Azt írod úgy érzed nem vagy rá képes.. Miért? Mitől félsz? A csalódások, a bizonytalanság ne állítson meg.. Próbálkozz továbbra is és hidd el, ha rátalálsz az igazira, minden félelmed eltűnik és biztosan érezni fogod, hogy szükségetek van egymásra és nincs miért aggódnod. Nehéz dolog ez, tudom jól. Világéletemben magányos voltam és bár nem kerestem, rámtalált a szerelem. Nehezen szoktam meg, hogy megfelelek egyáltalán bárkinek is.. hogy van aki elfogad és aki mellett önmagamat adhatom. Nehéz volt hozzászokni egy másik ember társaságához, közelségéhez.. ahhoz az érzéshez, hogy kellek. De megérte megküzdeni érte, mert minden rendbejött az életemben. Sok sikert a továbbiakban =)



~RB.

2010. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!