Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális/elítélend...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális/elítélendő dolog, ha én csak diplomás pasival szeretnék összejönni?

Figyelt kérdés
Főiskolára járok alapképzésre, ahol 2015 decemberében fogok végezni. Emellett rendelkezem, angol középfokú C típusú nyelvvizsgával, Tudományos Diákköri Konferencia versenyen vettem részt, jeles tanuló vagyok 4,91-es átlaggal, diákmunkában dolgozom. Szeretném, ha a leendő párom is hozzám hasonlóan sikeres lenne, mert nem szeretném, ha kellemetlenül érezné magát mellettem amiatt, hogy én sikeresebb vagyok nála.
2014. jún. 21. 09:52
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Csak vigyázz mert a diploma nem a siker mércéje


más is lehet sikeres nem csak az akinek diplomája van.

2014. jún. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

#11 folyt


sőt azok akik az iskolában janigyerekek az életben gyakran besülnek

2014. jún. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
65%

egyébként nekem is ez a tapasztalatom.

Általános iskolás, meg gimis osztálytalálkozókon az "jótanulók", és "eminensek" az életben kivétel nélkül elvéreztek. A legsikeresebbek azok voltak akik kegyelem kettessel mentek át :)

Az egyik srác akivel gimiben rendszeresen együtt ittunk óra helyett is, és kegyelem kettes volt jelenleg németben az egyik mobilszolgálató egyik főmérnöke :D

Már kiskorában is imádta b__zizni az elektromos kütyüket :D Szóval amikor azt mondja nekem valaki, hogy hűűű 4,5-5 az átlagom akkor én már tudom hogy neki annyi :) (és tényleg annyi, maximum bérrabszolga lesz)

2014. jún. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
A te dolgod. Nyilván mindenkinek megvannak a maga szűrői. Vannak olyan nők, akik a rendőrökre vannak rágerjedve, vannak, akik a katonákra, egyesek a zöld szeműekért rajonganak, míg mások az alacsony férfiakat részesítik előnyben. Sok-sok lehetőséget elszalasztanak így ezekkel a masszív szűrőkkel, de az ő dolguk, mint ahogyan az is rád tartozik, hogy kikkel jössz össze és kik azok, akikre rá se nézel.
2014. jún. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
74%
Nem normális, ha te egy párkapcsolatban is a tanulmányi eredményt nézed.
2014. jún. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
63%

Na nézzük sorjában:

TDK, 4,91-es átlaggal, diákmunkában dolgozom, fősuli.


Ez szép, de tudod nagyon mást jelent a 4.91 orvosi képzésen, műszaki képzésen, esetleg bölcsész vagy turizmus képzésen. Főleg ha az ember nehéz szakra jár egyetemre. Szóval mondjuk azt, hogy ez eddig kb. semmi extra.


Az életben a siker a diploma után pedig a legtöbb esetben nem a súlyozott átlagnak megfelelően érkezik; mivel az maximum annyit jelent, hogy szorgalmas vagy / fotografikus memóriád van / bazi jól tudsz rizsázni / etc. Legyél rá büszke, de ha bekerülsz egy komoly helyre ez semmit nem fog jelenteni, ha nem tudsz alázatot mutatni és tanulni és tanulni és... szerintem érted. :)


De nem elítélendő, nálam is feltétel az intelligencia és az angol tudás pl. amikor randizok. Van pár dolog, amiről nehéz lemondani és ez a kettő a beugró hozzá. 30/F

2014. jún. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
0%

Igaz, hogy a turizmuson sok az érdekes tárgy, és csak pár közgáz, vagy matek van, ezek a hülyékre jó szűrők nagyon, sokan véreznek el.

Az első másfél év nem kifejezetten szakmai tárgy, inkább alapozó, külgazdaságtan, stb...

Utána érdekesebb meg könnyebb dolgok jönnek nyilván, mint egy mérnök képzésen, de szerintem nem kéne egy kalap alá venni bölcsészmagolós szakokkal...ahogy elnézem tantervet..

2014. jún. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
25%
Nem gond, mivel diplomás pasiként én is ilyen nőt keresek :P
2014. jún. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
Egyetemistaként soha se kezdenék ki egy föiskolással...
2014. jún. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Agrármérnök szakra járok és ez nem egy könnyű szak. Az évfolyamunkon a hallgatók egy harmadának van nyelvvizsgája, az egész évfolyamunkon csak én TDK-ztam egyedül, a lányok a mi évfolyamunkon nem adnak magukra(nem sminkelik magukat és nem járnak csini cuccokba), pedig külsőre nem néznek ki rosszul.
2014. jún. 21. 11:00
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!