Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elkényeztett barátot hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkényeztett barátot hogy kezeljek? Röviden lent?

Figyelt kérdés
Van egy kedves barátom, nagyon hasonlítanak a nézeteink, hasonlóan gondolkodunk az életről, ugyanazok a szokásaink, és szeretjük egymást. Azt gondolná az ember, hogy nem is lehet semmi gondunk, de sajnos mivel ő volt sokáig a "kicsi" a családban (mostmár van egy unokaöccse), ezért sikerült teljesen elkényeztetni. Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy utálatos vagy lenéző,de hozzá van szokva, hogy anyuci mindent megtenne érte, benn eszik az ágyban, sőt, be is viszi neki anyuja a kaját, elpakolja utána a ruháit és stb. Az a gondom, hogy ő ezt megszokta, és mikor nálam van ugyan így kupit hagy maga után, ha megkérem, hogy pakolja össze a cuccait, megteszi, csak olyan fél óra után... Sokszor nincs türelmem kivárni, plusz általában magától meglátja valaki, hol van rendetlenség... De ő nem igen. Szóval bennem van a félsz, mert úgy látszik, össze tudnánk költözni, csak félek, hogy emiatt sok lesz a súrlódás köztünk, elvégre 25 éves koráig körbe volt ugrálva. Persze mondja, hogy tuti segíteni fog a házimunkában, és stb, de nem tudom, belevágjak-e vele ebbe a közös életbe. Szakítani emiatt szerintem hülyeség lenne, és fájdalmas is. De akkor hogy oldhatnám meg?
2014. jún. 22. 01:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy kezelni akarod. Már előre ezen kattogsz, ha egy órára előhagy egy poharat már azon fel fogod húzni magad és állandó problémák lesznek, mert ez a folyamat öngerjesztő. Te szekálod, ő kifárad, még később csinálja meg, még jobban szekálod... És szakítani fogtok. Inkább magadon változtass, hogy legyél elfogadóbb, rugalmasabb.
2014. jún. 22. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Itt nem arról van szó, hogy én rendmániás vagyok, csupán szeretem, ha nem a ruhákon taposunk meg nincs a föld tele zsepivel/csokipapírral stb. Meg két-három pólót sem tart sokáig összehajtogatni. És nem úgy szólok rá, hogy azonnal csinálja meg. Szépen mondom neki, csak nem értem sokadikra miért kell ismételten mondani. De persze, én is igyekszem alkalmazkodni hozzá.
2014. jún. 22. 11:38
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ne szólj neki, csak figyeld meg mekkora kupit hagy vagy magától mikor rak rendet.
2014. jún. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!