Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felejthető vagyok igaz?

Figyelt kérdés
Utolsó két alkalommal is én írtam rá, beszéltünk 5 percet, de nem érdeklődött igazán. 2 hete lassan hogy nem taliztunk személyesen, és mindjárt 1 hete hogy nem beszéltünk. Nem írok rá, várom, hogy keressen, de nem fog, csak lájkolgat. Amikor a hódító szakaszban volt minden nap érdekelte mi van velem, mióta élünk szexuális életet, és elérte amit akart, már hanyagol. Nekem nem jó ez így, kétszer ráírtam, lealázkodni nem fogok, főleg úgy hogy azt érzem, hogy másik lány van a dologban. Nem értem, hogy ennyire nem méltat, hogy legalább megírja, hogy hagyjuk abba. És valahogy éreztem az utóbbi időben, hogy nem illünk össze, nem az, akinek mutatta magát az elején. Már egy teljesen értéktelen és státuszembert látok magam előtt, aki érdektelen, és önző, és a szex a mindene. De nem baj, ez is egy lecke volt.

2014. jún. 22. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Van egy kecskéd ?
2014. jún. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lépni kell
2014. jún. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ez kb. felejtős ja!
2014. jún. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

rossz a kérdésed: nem te vagy felejthető, hanem ő :)

persze magadban is nézz körül alaposan, hogy legközelebb ne kövesd el ezeket a hibákat, de minden kapcsolat más, szóval ne aggódj, legközelebb jobban emberedre találsz. :)

2014. jún. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, köszönöm a választ! Hasznos volt, ment a zöld kéz. :) És egyébként teljesen igazad van.
2014. jún. 22. 18:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Tapasztaltabb lett kiskegyed.
2014. jún. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kolosszus22 ***** válasza:
Érdekes, én egy nőcivel vagyok most ugyanilyen helyzetben, csak ott rajta érzem, hogy hanyagol.
2014. jún. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!