Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mennyire értékelitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire értékelitek, ha egy lány házias?

Figyelt kérdés

Főz, süt, takarít, gondoskodik rólatok, elvezet egy háztartást. Persze nem csak ebből állna az élete, ettől még ugyanúgy akar tanulni, dolgozni, szórakozni, stb..

Számít még valamit nektek?

19/l


2014. jún. 22. 19:28
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy rá akarom erőltetni? Én csak azt mondom, ha szereti a rendet, és takarít rendszeresen, ám legyen. Csak ha én tegyük fel nem vagyok annyira rendmániás, ne úgy állítsa be, mintha én elvárnám tőle rendrakást. Ha voltál már ilyen helyzetbe tudod, hogy ez mennyire kiborító egy idő után.
2014. jún. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Akkor mi számít rendmániának? Az hogy ne ússzon koszban a lakás? Vagy az hogy mondjuk a te reszortod a mosogatás, de már 2 napja ott büdösödik a mosatlan a konyhában mert nincs kedved megcsinálni, és ezért a párod rád szól hogy mozdulj már meg? Mert ez nem rendmánia:) csak mondom....
2014. jún. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem, nem ez a rendmánia. A mosogatás szimplán az emberi igénytelenség ellen van. Azt még egy rendetlen ember is megcsinálja. Viszont ha valaki reggel fél 8-ra megy dolgozni, és inkább fel kel 5 kor, csak hogy előtte letörölgessen, és felmosson (annak ellenére, hogy délután ismét megcsinálja), az kicsit durva. És a legnagyobb baj ebben az, ha úgy adja elő, mintha én várnám el tőle ezt, holott elmondom neki rendszeresen, hogy leszarnám, ha nem törölgetne le, csak hetente 1-szer is. Addig amíg a maga kedvére csinálja nem is érdekel. Nem tudom értesz-e engem..
2014. jún. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!