Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mennyire értékelitek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire értékelitek, ha egy lány házias?

Figyelt kérdés

Főz, süt, takarít, gondoskodik rólatok, elvezet egy háztartást. Persze nem csak ebből állna az élete, ettől még ugyanúgy akar tanulni, dolgozni, szórakozni, stb..

Számít még valamit nektek?

19/l


2014. jún. 22. 19:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Abszolút pozitív, bár köszönöm, de tudok magamról gondoskodni, szóval ez így önmagában még kevés.
2014. jún. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
8-as kiknél meg hol próbálkoztál?
2014. jún. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Számít. Én éltem egyedül, kb mindent meg tudok csinálni, de szerintem az a jó megoldás, ha kölcsönösen segítni egymást az ember. Én is el tudok mosogatni, ha te porszívózol vagy vica versa. :) Mondjuk azzal nem értek egyet, hogy mindent a nő csináljon.


Egy kapcsolatom részben erre ment rá, mert a csajszi mindig kitalált valamit, hogy ő most éppen miért nem csinál semmit. Lapátra is lett téve.

2014. jún. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
#12: én nem próbálkoztam... ők próbálkoztak nálam.
2014. jún. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Énis ilyen vagyok... barátom nem értékel...
2014. jún. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
14-es ne várj mást akkor,ha csak hülyék mennek oda.
2014. jún. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nagyon is értékeljük! :))
2014. jún. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
mindenképpen előny. egy nő minimálisan legyen házias, ez hozzátartozik a női szerephez.
2014. jún. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Nagyon értékelnék egy ilyet, ami azt jelentené, hogy amit tőle kapok, azt ugyan úgy én is visszaadnám neki. Tehát kölcsönösség lenne és ha számára valami éppen teher, vagy fáradt, akkor helyette megcsinálnám, hiszen ő is ugyan így tenne ellenkező esetben.


Azonban ha a kérdésed arra vonatkozott, hogy ismerkedéskor ezen tulajdonságok mennyire számítanak bele a vonzalmi szint növelésébe, akkor sajnos nem túl sokat. Viszont annak, aki tudatos párkereső, ezen dolgok nagyon sokat jelentenének számára. Ha egyéb dolgok is passzolnak, akkor egy álomnő vagy.

2014. jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"Vagy ha ránk akarja erőltetni."


Ezen jót röhögtem... És te is ráerőlteted a nődre, hogy a nő dolga a házimunka?


2 ember csak akkor tud normálisan és boldogan együtt élni, ha az egyik nem használja ki a másikat....Igen is egy férfi is vegye ki a részét a házimunkából. Ez nem ráerőltetés...hanem csak annyi, hogy egy férfi nem nézi cselédnek a párját, hogy mindent ő csináljon.


Amelyik pasira meg ilyesmiért rá kell szólni, az okos nő mellett nem fog sokáig megmaradni, mert rövid úton ki lesz dobva...

2014. jún. 23. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!