Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Házasságban élek, van egy szerető férjem. Hogy lehetne ezt megoldani, túllépni, vagy elfolytani magamban?

Figyelt kérdés
Viszont napról-napra egyre jobban szeretnék más férfi közelébe kerülni.Tudom hogy a "naaagy szerelem" nem tart örökké,de nem tartom normálisnak ezt a dolgot.Sose csaltam meg,de egyre jobban bújkál a kisördög bennem :( Hozzá tartozik az is, hogy nem jó vele a szex.Sose volt jó (kb 2perc alatt elsül) de gondoltam ez azért van mert még "új" vagyok neki. Én türelmes vagyok vele,mivel szeret,én is őt, eddig eltekintettem ettől a hiányosságától.Viszont mivek a rózsaszín köd elszállt,egyre jobban zavar,hogy lassan 5 éve nem volt normális szexbe részem. Beszélni beszéltünk erről,azt mondja annyira kívn nem bírja tartani,a sokadik után sem. Mit tegyek? 26N

2014. jún. 23. 09:04
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
58%
21 évesen, 11 hónap után házasodni, úgy, hogy szar a szex? Gratulálok...
2014. jún. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
58%
Én is arról beszéltem, mint #21, mikor azt mondtam magadnak köszönheted..
2014. jún. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

ez így nem lesz jó!

próbálkozzatok még valamivel, akár szakemberrel, aki tud segíteni, ha lelki oka van...

de meggyőződésem a kérdésedből és az eddigi kommenteidből, hogy neked csak egy másik férfi lesz megoldás erre a problémára.

vannak olyan dolgok, amiket nehéz elfogadni, nehéz elengedni, biztosan iszonyatosan fog fájni, de előbb-utóbb te is belátod, hogy a saját boldogságod milyen fontos, és hogy a másik is lehet, hogy jobban jár majd mással... ahogy előttem is írta egy fiú, a következő lánnyal nem voltak ilyen problémái, szóval a párod is lehet, hogy sokkal boldogabb lenne mással, és te is.

vannak olyan döntések az életben, amiket meg kell hozni. 5 év bazi sok idő. és ne akarjatok babát, főleg ha ilyen helyzetek vannak. tényleg, inkább menjetek szét és adjatok esélyt egymásnak a boldog életre.

remélem, nem voltam bántó, nem ez volt a szándékom, csak jóból írtam, amit írtam.

2014. jún. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Akik gratulálnak ahoz hogy 21 évesen házasodtam,biztosan csak jó döntéseket hoztak az életükben.Irigylem őket.Utolsó nem volt bántó,sajnos én is tudom mi lesz a vége, csak még küzdök a házasságomért hátha jobb lesz.Nem szeretek elmenekülni a problémák elől. Az hogy nekem mással jobban menne,az egyenlőre tény,de neki az előző kapcsolatában is ugyanez volt a probléma,bár akkor nem ez miatt mentek szét 9 év után.
2014. jún. 23. 12:51
 25/27 anonim ***** válasza:

Nem, nem csak jó döntést hozok nyílván. De egy házasság az komoly dolog, én nem is értem, hogy jutott neked eszedbe szinte gyereklányként férjhezmenősdit játszani úgy, hogy még a szex sem volt kielégítő...

Ezt nem értem. Alapvető dolog hiányzik nálatok, erre te meg hozzámész. Hol van itt a felelősségtudat és a bölcs döntés?

2014. jún. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Szeretem a mai napig,nem bíráskodást kértem,hanem segítséget,hátha valakinek van még olyan ötlete,ami nem jutott eszünkbe,nem próbáltunk.Kaptam privátba is jó pár tippet,köszönőm mindenkinek.Gyereklány rég nem voltam, sajnos kimaradt a gyerekkor,16 éves korom óta magam tartom fent,élem az életem ahogy tudom,példakép sosem volt,olyan se aki megmutatta volna,hogy helyes.Most sem "gyerekként" gondolkodok,hanem szeretnék mindent megtenni a házasságomért,mert kitartok mellette.Az hogy lehullt a rózsaszín fátyol, az egy dolog.A szeretet megmaradt.A kor nem minden,van aki 30évesen sem nőtt fel igazán.
2014. jún. 23. 23:11
 27/27 anonim ***** válasza:
30évesen ennyi szex után kizárt a leki ok. Valami szervi probléma lesz, azon pedig nem fogsz tudni segíteni. Magadon segíts:lépj tovább. Fájni fog, de nem élheted le az életed szex nélkül. Az ember úgy van összerakva, hogy abba belebetegszik.
2014. jún. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!