Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Házasságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Házasságban élek, van egy szerető férjem. Hogy lehetne ezt megoldani, túllépni, vagy elfolytani magamban?

Figyelt kérdés
Viszont napról-napra egyre jobban szeretnék más férfi közelébe kerülni.Tudom hogy a "naaagy szerelem" nem tart örökké,de nem tartom normálisnak ezt a dolgot.Sose csaltam meg,de egyre jobban bújkál a kisördög bennem :( Hozzá tartozik az is, hogy nem jó vele a szex.Sose volt jó (kb 2perc alatt elsül) de gondoltam ez azért van mert még "új" vagyok neki. Én türelmes vagyok vele,mivel szeret,én is őt, eddig eltekintettem ettől a hiányosságától.Viszont mivek a rózsaszín köd elszállt,egyre jobban zavar,hogy lassan 5 éve nem volt normális szexbe részem. Beszélni beszéltünk erről,azt mondja annyira kívn nem bírja tartani,a sokadik után sem. Mit tegyek? 26N

2014. jún. 23. 09:04
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
#6-nak: ez szerintem nem annak a függvénye hogy kívánja a másikat, egyszerűen csak annak a jele, hogy nem jó az ágyban. nem azt mondom, hogy nem lehet rajta segíteni, de semmiképpen sem jó jel, főleg nem hosszú távon, ha nincsen meg az ágyban az összhang. az csak problémákhoz és fájdalomhoz fog vezetni vagy az egyik félnek le kell mondani az élvezetekről.
2014. jún. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

És 2 nap után házasodtatok, hogy úgy gondoltad még "új" vagy? Meg rózsaszín köddel házasodni? Hát magadnak köszönheted, azt kell mondjam.


Egyébként előttem leírták már az ötleteket.

2014. jún. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

És valóban..nem azt jelenti, hogy mennyire kíván.


Az én párom is a mai napig rettenetesen kíván, 3-4 perc alatt orgazmusig tudom juttatni, csakhogy ő képes visszatartani és 10ből 9* megvár. Így aztán egy aktus 10perctől 30-40ig is tarthat.

2014. jún. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna a kérdést! Csak nálam van is a "kísért". De nem engedek neki!

Nálunk a több menet segít az ilyesmin. De ha gondolod beszélgethetünk róla!

2014. jún. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
11hónapja voltunk együtt mikor összeházasodtunk,azóta is szeretjük egymást.Magamnak köszönhetem? Ha nem lennék házas is vele lennék,nem a papír a lényeg.Igen,de a szex nélküli élet lassan felemészt.
2014. jún. 23. 09:24
 16/27 anonim ***** válasza:
Próbáltatok valami késleltető krémet?
2014. jún. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Ez bizony,ha jól gondolom, 26 évesen Számodra nagyon nem jó.

Meg lehet próbálni, nem megszokott helyen, időben, és pozícióban.Azonkívül,bizonyos szinten,amit leírtál, egy picit, talán önzés a párod részéről.A szeretkezésben nincs tabu. Finom, hosszú előjáték segíthet.

2014. jún. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
nekem is volt anno hasonló problémám (igaz akkor 19 éves voltam), hogy a lány akivel először együtt voltam annál hamar elmentem hüvelyi közösülés során, igaz ő idősebb volt nálam pár évvel és ráadásul nekem ő volt az első. nem emiatt, de hamar szétmentünk és összejöttem a mostani barátnőmmel, vele elsőre minden jól működött, nem volt szükség se gumira, ilyen-olyan gyűrűkre, krémekre. szóval elképzelhető, hogy valami lelki oka (is) van a dolognak.
2014. jún. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Beszélj vele mindenképp, mondd el neki őszintén, hogy ez így neked nem jó. Ha kell, vegyetek külső segítséget igénybe.
2014. jún. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele nem egyszer erről,vettünk ilyen késleltető cseppet,nagyon jó,csak épp két órával kell előtte felkenni,és csípi a bőrét...meg hát gondoljátok milyen szuper," Drágám két óra múlva szexelhetünk" :/ Más helyszín nem nagyon van,kocsiba nem szereti,parkban meglátnak,nem kedveli az új helyeket,pedig én benne lennék.Szóval tényleg nem tudom mi legyen.Gumit még megpróbáljuk aztán,lesz ami lesz.Köszönöm a vlaszokat.
2014. jún. 23. 09:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!