Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan mondják rám hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan mondják rám hogy válogatós vagyok?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok. Szerencsétlen vagyok kapcsolatok terén, 1 kapcsolatom volt eddig, ami 4 hónapig tartott, de mint kiderült, az akkori barátom nem szeretett. csak pótlék voltam neki. A többi kapcsolatot nem is nevezném kapcsolatnak, mert csak szexre kellettem volna. Szerintem annyira nem vagyok csúnya, van pár ember aki dicsér ( persze ők idősebbek, akiknek már van párjuk, vagy házasok ). Nem jön össze semmi nekem, de vannak udvarlóim, akik a következők:

- nálam 1 fejjel alacsonyabb srác

- nálam 5-6 évvel fiatalabb, vagyis a srác 18-17 éves



/ Nálam az alap, hogy a pasi legyen magasabb. Ismerek egy párt, ahol a pasi, a férj az alacsonyabb, nagyon aranyosak együtt, de én nem tudnám és nem nagyon szeretném elképzelni magamat egy nálam 1 fejjel alacsonyabb sráccal.

És az hogy nálam még sokkal fiatalabb is legyen a srác, ezt sem szeretném. Eleve a kicsit idősebbek vonzanat, nem a " gyerekek ", akik még nem élték ki magukat, de tisztelet a kivételnek, és az igaz, hogy sok 30-on felüli srác és nő is még nem élte ki magát, és úgy viselkednek, mintha 18 évesek lennének. Ezt a környezetem nem nagyon tudja felfogni, elfogadni és azt mondják, hogy az én bajom, hogy nincs barátom, mert válogatok. Egyébként egyik srác sem tetszik úgy, hogy eltudnék képzelni velük többet mint barátság /.


2014. jún. 23. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
nem olvastam el, de ritka az olyan ember aki mindenkivel összefexik
2014. jún. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért hány cm magas vagy?
2014. jún. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek alap kritériumok, nem vagy emiatt válogatós
2014. jún. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
166 cm vagyok kb., szerintem ez normális testmagasság.
2014. jún. 23. 17:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tűnsz válogatósnak!
2014. jún. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor megnyugodtam hogy vannak velem egyetértők!
2014. jún. 23. 17:56
 7/8 anonim ***** válasza:

Hmm hozzám kicsit alacsony vagy, de ha érdekel a dolog írj privátot és megdumáljuk.


27/F

2014. jún. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem vagy válogatós. 180cm 26/F
2014. jún. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!