Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jogos, hogy rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jogos, hogy rosszul esik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Párom a nyár folyamán többször is megy nyaralni egyazon társasággal, jelenleg úgy áll, hogy kétszer, egy-egy hétre, de elképzelhető, hogy háromszor. Mindegyik alkalommal máshova mennek, de teljesen ugyanaz a társaság, fiúk-lányok vegyesen.

Na már most bennem elég rossz érzéseket keltett, hogy ő egyáltalán nem gondolt arra, hogy esetleg mehetnék én is, egyáltalán nem hívott, nem ajánlotta fel. Az nem lehet indok, hogy "kanbuli", mert lesz ott több lány is; és a két már lebeszélt alkalom közül az egyiken biztosan lenne hely nekem is, a másikról nem tudom, de valószínűleg ott is elférnék.

Nyilván szeretném vele megbeszélni, hogy mi lehet az oka annak, hogy egyáltalán még csak fel sem merült benne, hogy a barátnőjét is magával vigye nyaralni a barátaival, de először szeretném tudni, jogos-e a kiakadásom. Nem akarok felesleges feszültséget kelteni, ha csak túlreagálom. Ebben kérem a segítségeteket, ezért lenne jó, ha leírnátok a véleményeteket.


Ja és egyébként két és fél éve vagyunk együtt, 20 évesek vagyunk.


Előre is köszönök minden választ!



2014. jún. 23. 20:32
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Ha legközelebb találkozunk, megbeszélem ezt vele :)

2014. jún. 23. 22:01
 12/14 anonim ***** válasza:
2,5 év után biztos, hogy kiakadnék ezen. a barátainak nem fura, hogy nem visz magával? Ilyen rég óta együtt vagytok, és nem ismered a barátait? Én megbeszélném vele a dolgot, és nagyon figyelném a reakciót. Ha vkivel ennyi ideig együtt vagyok, akkor alap dolog, hogy magammal viszem, főleg, hogy csajok is lesznek, szóval nem az lenne, hogy állandóan rajta lógsz, hanem lenne társaságod.
2014. jún. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Sikerült megbeszélni? :)
2014. jún. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Jaj, igen!

Megkérdeztem őszintén és egyenesen a dolgot, nem volt semmi vita, csak megbeszéltük. Ő úgy gondolta, hogy nem jönnék ki jól a barátaival, ugyanis nagyon más típusúak, mint én. Elméletileg egyszer mondtam neki valamit, amit ő úgy értelmezett, hogy számomra ők ellenszenvesek, és emiatt úgy érezte, nem is lenne kedvem menni. Én ilyesmire abszolút nem is emlékszem, szóval úgy döntöttünk, bizonyára félreértettük egymást, és jót nevettünk a dolgon. Azt ígérte, legközelebb mindenképpen megkérdez, van-e kedvem menni, mert szó sincs arról, hogy szégyellne, vagy nem szeretne magával vinni. Én elhiszem neki, hogy így van, köszönöm még egyszer az összes kedves választ itt tőletek :)

2014. jún. 29. 13:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!