Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyen kezelnéd ezt a helyzetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyen kezelnéd ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve vagyunk együtt (együtt is élünk).

Van egy barátja, akivel mostanában nem túl szoros a kapcsolat. Nincsenek rosszban csak mindenki dolgozik nem nagyon volt idejük találkozni.

Idő közben a barátja összejött az én párom exbarátnőjével, akivel inkább csak szexkapcsolat volt viszont az elég sokáig kb egy évig.

Most találkozni akar velünk a barát.

Megmondom őszintén nekem rohadtul nincs kedvem azzal a lánnyal egy társaságban lenni.

Te mit tennél?


2014. jún. 24. 15:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Gondolom neked nincs múltad. Te szüzen mentél a kapcsolatba. Vagy nem?
2014. jún. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Dehogy mentem szüzen de nem tudnám elképzelni a helyzetet, hogy a volt szexpartnerem és a párom egy asztalnál üljenek a lakásunkban.
2014. jún. 24. 15:53
 13/16 anonim ***** válasza:
91%

Nekem a legjobb barátnőm jött össze az expasimmal (közös megegyezés volt a szakitás),a férjemmel mi vagyunk a gyerekük keresztszülei.

Felnőtt emberek vagyunk,az a múlt,párként nem működtünk,barátként annál inkább.


Adj egy esélyt a lánynak.

2014. jún. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%

Talán attól, hogy ez a helyzet alakult ki, nem akarják, hogy emiatt a barátság megszakadjon.

De azt is megteheted, hogy te nem mész el a találkozóra, mivel kellemetlennek érzed. Viszont azt nem tilthatod meg, hogy a párod barátja magával vigye a találkozóra a barátnőjét, ha ő ezt szeretné. Akkor hármasban találkozgatnak majd.


Azt, hogy a barátodnak előtted is volt élete, el kell fogadnod. A lányra sem hinném, hogy haragudnod kellene, hiszen még akkor képben sem voltál.


Ha félsz, hogy nem tudnátok feloldódni egymás társaságában, akkor tényleg nem kell menned, csak utána ne legyen harag, ha ők viszont találkoznak.

2014. jún. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Utolsó két válaszolónak köszönöm!

Nem azt semmiképp nem szeretném, hogy ne legyenek barátok főleg miattam.


Csak olyan fura lesz. Majd meglátjuk :)

2014. jún. 24. 16:01
 16/16 anonim ***** válasza:

Fordítsd meg a helyzetet. A lánynak is biztos kellemetlen lesz odamenni az expasijához és tenni a szépet nektek miközben őt már "lecserélték". S a(z egyik) cserepéldány ott is ül az illető oldalán...

Viszont felnőtt emberek ezeken a gondolatmeneteken nem tekeregnek sokáig. A jelent kell megélni, s nem a múlton rágódni.

Hessegesd el ezt a baromságot a fejedből, menj el a találkozóra légy vele kedves, barátságos és ki tudja?! még az is lehet hogy kedvelnétek egymás társaságát.

Így viszont sosem tudhatod meg! A hozzáállásod nagyon gyerekes szerintem.

2014. jún. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!