Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan azért lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan azért lennék alkalmatlan komoly kapcsolatra, mert voltam már 8 pasival? Jogos ez?

Figyelt kérdés

17 évesen veszítettem el a szüzességem komoly kapcsolatban, most 23 vagyok.

Mindenki rákérdez, hogy hány pasival voltam, én meg mindig elmondom az igazat, mire lelépnek. A legtöbben nyíltan megmondják, hogy nem kell nekik olyan nő, akin ennyire átmentek.


Hűséges típus vagyok, nagyon fogékony vagyok a szerelemre, életem párját keresem.

Most komolyan egy 8-as szám miatt lelépnek, mikor előtte szimpi voltam...


2014. jún. 24. 20:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%
Ja és még annyit, hogy nehogy már azokat állítsátok be idiótának, akik ezen megrökönyödnek (ami tök természetes), mert pár hozzászólásból ez jön le...
2014. jún. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem vagy tisztában a r..banc szó jelentésével... A kérdező, és még más nők sem mondták hogy valaha fizettek volna nekik a szexért, ahogy nekem sem fizettek soha. Tehát pont leszarom, hogy az ilyen begyöpösödött hülye majmok mint te csak úgy egy szám alapján kijelentik hogy valaki ribi.


Arra azért kíváncsi lennék te hány nőt dugtál meg 24 éves korodra. Vagy pont az a baj, hogy szüzike vagy aki nem kell senkinek? És fáj ha egy lánynak voltak kapcsolatai? Vagy több volt mint neked? Az a baj?...


Mert egyébként, ha te 10 + nővel voltál akkor csak kussolj, hogy így ribi meg úgy ribi, mert akkor ennyi erővel te is az vagy...

2014. jún. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
szerintem egy khurvha vagy! nagy ribanhc! én 30éves vagyok és eddig 1randin voltam csak. szűhz vagyok! nem lehetsz ilyen picsha!
2014. júl. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!