Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha nem járnék soha olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha nem járnék soha olyan fiúval, akinek előttem 3-nál több partnere volt?

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 10:37
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
Szimplán csak nem akarok olyan fiúval lefeküdni, aki előttem már vagy 100 lánynak betette, szerintem ez undorító. Aki ilyen ebben a korban, az valószínűleg később sem fog változni.
2014. jún. 25. 10:44
 12/48 anonim ***** válasza:
0%
Hát elég gáz, 3 az nagyon kevés. 10 felett már megérteném, de így... :/
2014. jún. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
3 és 100 között van egy kis különbség nem? xD
2014. jún. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
47%
Drága szívem! Ha én ugyanígy gondolkoznék a lányokról, soha nem lenne barátnőm :D
2014. jún. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
Nem, ez rendben van.
2014. jún. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 Költőnő? ***** válasza:
59%

kicsit vaskalaposnak gondolom ezt a hozzáállást. Az, h 3 és 100 lánynak betette, elég széles skála. Nem a numerákat kell nézni, hanem mögötte az embert.

Meg btw mkinek lehetnek olyan korszakai, nincs is azzal baj, ha legyet is röptében.... Az a lényeg, h mire hozzám eljut, addigra lenyugodjon.

2014. jún. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:
Jó esetben még ismerkedési szakaszban kiderül, hiszen pár randi után erről is szokás beszélgetni, a srácok pedig szeretnek a hódításaikkal menőzni, na olyankor koptatom le őket, mert nekem nem kell egy ilyen srác.
2014. jún. 25. 10:48
 18/48 anonim ***** válasza:

Viszont, mennyivel jobb, ha valaki mögött kisebb, jelentéktelen kapcsolatok vannak, mint mondjuk egy óriási nagy szerelem, amiben elhagyták, és sosem fogod biztosra tudni, hogy akkor most tényleg te kellesz neki, vagy az a lány, akivel 8 évet töltött mondjuk a tini- és felnőttkorából...

Én jobb szeretek apró kalandok után "az az egy különleges" lenni :)

2014. jún. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:

Nekem ezzel nincs gondom, hogy te így gondolod.

Csak undorodom az olyan srácoktól, akiknek sok partnerük volt, ki tudja mit kaptak el tőle... Vannak olyan nemi betegségek, amik a férfiaknál teljesen tünetmentesek.

2014. jún. 25. 10:54
 20/48 anonim ***** válasza:
25%
Elég butácska vagy:)Ha meg tapasztalatlan lesz az ágyban akkor az lesz a baj...
2014. jún. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!