Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha nem járnék soha olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha nem járnék soha olyan fiúval, akinek előttem 3-nál több partnere volt?

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 10:37
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:

Kérdező, minek foglalkozol azzal, hogy a gyakori olvasói szerint mi gáz? Nézz már körül itt, hogy milyen az átlagos értékrend és intelligencia...

Éld úgy az életedet, ahogy szeretnéd. A sok intoleráns hülyével, akik azt gondolják, hogy ők bizony az objektív igazság birtokában vannak, ne foglalkozz.

2014. jún. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
Most attól miért lenne tapasztalatlan,hogy két barátja volt? Attól,hogy valaki orrba-szájba kefél mindenkivel,meg alkalmi "kapcsolatokba" is belemegy,attól rohadtul nem lesz tapasztaltabb!
2014. jún. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 Költőnő? ***** válasza:
jáááj... Képtelen itt bki NEM VÉGLETEKBEN gondolkodni? :D
2014. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:

Én mindenki véleményét elfogadom. azt mondjuk nem, hogy a partnerek száma egyenesen arányos a tapasztaltsággal is, hiszen egy hosszabb kapcsolatba is fejlődik az ember, kipróbál dolgokat, tehát tapasztalatot szerez.

Egyébként megkérdezhetem, hogy ti max hány partnerig vagytok így? Már aki így van ezzel. Vagy ha úgy jobb. Hány partnerig nem mondjátok a lányra, hogy ribi? (Költőnő kivétel, szerintem nem leszbi :-P )

2014. jún. 25. 11:33
 35/48 anonim ***** válasza:
Ezzel akkor lesz baj ha tapasztalatlansagból nem tud kielégíteni.
2014. jún. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:

#32:

Nem az orrba-szájba keféléstől lesz tapasztalata. De minden ember más, mindenkihez másképpen kell nyúlni ... Ha mondjuk már legalább 5-6 pasi testét felfedezte és megismerte, akkor már más a helyzet. 17 és 25 éves kor között simán belefér 5-6 komolyabb kapcsolat, 0,5-1-2-3 évesek is és nem össze-vissza kefélésről beszéltem. És ezek között legyen 1-2 tapasztalt férfi is.

Két szintén tapasztalatlan pasival folytatott kapcsolat után, nem hiszem, hogy úgy tudna a farkamhoz nyúlni, hogy én attól eldobja az agyam. Márpedig nekem az kell ... ugyanis én úgy érek hozzá, hogy ő eldobja a sajátját :-P

2014. jún. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:

Egyik nőre sem használtam ezt a jelzőt. Egyszerűen azért, mert a nemi életébe nincsen igazán beleszólásom. Miért ne élvezhetné az életét úgy ahogy? Ha minden héten más pasival volt az sem tart örökké, idővel lenyugszik.

Ha meg velem feküdt le? Megtisztel azzal, hogy a partnere lehetek és miután elélveztem kezdjem el lek.... Ez milyen viselkedés már?


Semmi jelentősége. Jelentősége annak van, hogy tisztán játszik e és szeret e. Láttunk már szűzies lánykákat játszani az erényest és lelépni más pasikkal/félrelépni, és láttunk már őszinte, de szabados életű nőket remek és hűséges családanyaként.

Az életben ilyen számok az égvilágon semmit nem jelentenek, ez alapján ítélni szarvashiba aminek mindig meglesz a böjtje.

2014. jún. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 Költőnő? ***** válasza:
tényleg nem vagyok :D
2014. jún. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:

#34 Kéredző:

Csak az is egy tapasztaltság, hogy ismeretlenül fedezed fel egy kapcsolat elején a másik testét. Minden ember, férfi más, de ha már többet felfedeztél, akkor abban is tapasztalatod lesz, hogy ezt hogyan tedd.


Egyébként nekem ebben a kérdésben kicsit extrém hozzáállásom van, nincs olyan szám ami zavarna. Eleve 40+ nőkkel ismerkedem, mert az a véleményem, hogy egészen más a hozzáállása és szexuális kultúrája egy olyan nőnek, aki legalább 20-25 éve kefél (és jó esetben 1-2-3 tucat partneren van túl).

2014. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
nem gáz, de hülyeség ez alapján ítélkezni...
2014. jún. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!