Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha nem járnék soha olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha nem járnék soha olyan fiúval, akinek előttem 3-nál több partnere volt?

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 10:37
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg változatlanul olyan szabályt hoztál ami simán kizárhatja az életed párját csak azért, mert pár évvel ezelőtt épp olyan életszakaszában volt.

A nagy ő-t elszalasztani könnyebb mint megtalálni :)

2014. jún. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:

Gondolom 20-35 közti pasikkal ismerkedsz.


Egy ilyen pasinak siman lehetett mar 3-5 hosszú,évekig nyúló parkapcsolata természetesen szexxel.


Több mint 3 partner pedig kalandjai se voltak.

Ez neked értéktelen?

2014. jún. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:
Nem értéktelen, de nem kezdenék vele.
2014. jún. 25. 10:58
 24/48 Költőnő? ***** válasza:
elég rugalmatlan vagy sztem. Nekem spec tökmindegy, csak így tényleg kizárod sok olyannak a lehetőségét, ami lehet jó. Akár a "nagy ő" is. Jahh és ha nem mondja el és úgy volt és Te meg nem tudod, attól még a tény tény, csak épp Te nem tudod, so... Attól még lehet vki 25-30 éves korára egy meglett, tisztességes, normális hím, h mittomén 20 évesen kicsit élt.
2014. jún. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:

Költőnő, mindenben egyet értek veled, igazad van.

Ha nem mondja el, hazudik. Akkor meg végképp nem kellene.

2014. jún. 25. 11:04
 26/48 anonim ***** válasza:
39%
Totálisan idióta vagy, már ne haragudj.
2014. jún. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
Sehol nincsen leírva, hogy mindenkinek boldognak kell lenni :)) Te tudod.
2014. jún. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 Költőnő? ***** válasza:
60%
csak arra próbáltam rávilágítani, h a múlt; múlt. Ha le van zárva, ott a helye, nem a jelenben.
2014. jún. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
19%

Nekem meg soha nem kellene tapasztalatlan nő ... 25 évesen kettő ... Jézusom!


A - visszajelzések alapján :-P - van egy talán nem rossz szexuális kultúrám és tudok nyújtani egy nőnek ezen a téren. Viszont ez úgy működik egészségesen, ha vissza is kapok ... Azaz a partneremnek is kell, hogy legyen tapasztalata, amit igen is egyrészt a mennyiség is pozitív irányba befolyásol.


Egyébként tipikusan az a nő leszel, aki 15 év múlva, amikor kezd a hormonrendszere megborulni, majd elkezd pánikolni, hogy mi mindent szeretne megélni :-P Na majd akkor fogsz kapkodni a fa.z után :-D

2014. jún. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
Én is jobban tisztelem az olyan nőket akiknek van szexuális én/önképük, mert akkor erős, és kiforrott a személyiségük is. A tapasztalatlanság egy dolog, menni egy sosem létezett lányregényes gondolkodás után csordaszellemben meg egy másik. Ez nem bántás, tényleg ezért szeretem jobban ha van "kiállása" minden értelemben.
2014. jún. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!