Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz, ha nem járnék soha olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha nem járnék soha olyan fiúval, akinek előttem 3-nál több partnere volt?

Figyelt kérdés
2014. jún. 25. 10:37
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Aha... szóval találkozol egy fiúval, forr a levegő, teljes az összhang, kiderül, hogy lelkileg is passzoltok, és te dobod, mert 4 partnere volt előtted... Aha. :)
2014. jún. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
Furcsa dolog ez alapján ítélkezni. Számomra ez azt bizonyítja, hogy tele vagy gátlásokkal, és nem vagy képes igazán szabadon megélni a szexualitásodat.
2014. jún. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
88%
39-es, tehát neked teljesen mindegy, ki lóg a farkadon, csak az a lényeg, hogy csinálta már ugyanezt minimum 10-zel? Hát nem vagy túl válogatós / igényes :D
2014. jún. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:

#43:

Ismét jelentkezett egy szövegértelmezéssel küszködő kolléga, köszönjük Emese!

Hol írtam, hogy mindegy? Megválogatom a partnereim, méghozzá alaposan (az említett csak egy szempont) és ez pont azt jelenti, hogy nem mindegy, hogy "ki lóg a farkamon" ... Mintha éppen az ellenkezőjét értetted volna annak, mint amit írtam ... Ezt nem kezelik valahol? :-)

2014. jún. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

Nem tudom, kezelik-e, mindenesetre furcsállom, hogy ez ennyire fontos szempont... Nekem a párom jóval tapasztaltabb, mint én, de pár hónap alatt oda jutottunk, hogy jobb vagyok, mint bármelyik volt partnere.... Dobott volna el inkább, megakadályozván az esélyét egy 5 éves, perspektivikus, boldog kapcsolatnak?

Igen furcsa...

2014. jún. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
47%

Én számk alapján nem ribizek illetve hímringyóznék le senkit. Az csak egy szám. Semmi más. A viselkedés ami fontos.

Én speciel nem is kezdenék olyan férfival, aki nem élte ki magát. 20-30 között már egész jó. Ha kimarad neki ez a kiélős korszak, sokkal nagyobb eséllyel akar majd a házasság alatt kalandozni. Szerintem jobb, ha fiatalon kiengedi a gőzt, megtapasztalja, hogy milyen ez az életforma, majd saját akaratából akarjon megállapodni. De ettől még nem lesz sem undorító, sem hímringyó. Ahogy én sem vagyok ribi, 23 partner után sem. Ez viselkedés függvénye.

2014. jún. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
23 partner után még testileg-lelkileg egészségesnek érzed magad? :O
2014. jún. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
63%
Tökéletesen. :) Kiéltem magam, nagyon sok élményben, kalandban volt részem. Több lettem, és mertem élni. Ezt az emberek többsége nem meri bevállalni. Én úgy érzem, éltem az életem minden egyes percét, nem csak vegetáltam.
2014. jún. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!