Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Tanácstalan vagyok.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
15 éve vagyunk együtt a férjemmel, mondogatja hogy szeret.De nem tudom mit gondoljak.Beléptem az e-mailjére és láttam, egy idegen nő írogat neki, és randit beszéltek meg (meg hogy mit tenne vele).A nő nekem is elküldte a levelezést,a férjem tagadja hogy ő irta volna,és azt mondta, valaki belépked az oldalára a tudta nékül. Mutatom,hogy elhiszem,de szerintem túl sok minden szól ellene. Nagyon szeretem a férjem,és ne akarom elhagyni.
2014. jún. 25. 12:58
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Bocs de igen elképzelhetetlen. Szerintem ez megalázó. Ha velem van,velem,vele nevelem a közös gyerekeinket akkor ne csaljon meg. Akkor mondja azt hogy vége. Szerintem ez alap dolog egy házasságban.
2014. jún. 27. 07:07
 12/19 anonim ***** válasza:

Hm... de ha megcsal akkor valami oka van annak. Te azt állítod, hogy mindent megkap. De ha megcsal! (mondom HA! mert én nem tudom biztosan) Szóval ha megcsal, akkor egy kicsit a tükörrel is el kellene beszélgetni, hogy valamit rosszul gondolsz, mert NEM kap meg mindent, amire szüksége van.


Pl.: súlyfelesleg mennyi került fel rád az elmúlt 10 évben?

2014. jún. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Sajnos 10 év alatt még fogytam is,mint híztam volna. 165 magas vagyok és 55 kg. Mikor megismerkedtünk 62kg voltam.
2014. jún. 27. 15:26
 14/19 anonim ***** válasza:
Újra én vagyok az előző válaszadód. Akkor viszont az ágyban csak a szokásos rutin megy. Ugyanott - ugyanakkor - ugyanúgy. Kell a pezsgés az újítás. Csinálod kellene olyan dolgokat, amiket eddig nem, s tőle is kérni valami újat, amit szívesen megcsinál. Ezzel a mi a helyzet?
2014. jún. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Elővettünk egy füzetet és leírtuk mind a ketten mit és hogyan szeretnénk. Hát nem tudom mi fog kialakulni ebből a helyzetből.
2014. jún. 30. 08:34
 16/19 anonim ***** válasza:
Újra én, az előző: Ez mikor történt?
2014. jún. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
De amiket leirtunk meg is valósítottuk.
2014. jún. 30. 12:39
 18/19 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom a két lány egy fiú felállást is beleírtad, mert szerintem az se lenne a férjed ellenére
2014. júl. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát,sokat segítettek. Az egészből rendőrségi ügy lett és ahogy utána jártak így kiderült,hogy tényleg nem a férjem csinálta a dolgokat. Külföldről regisztráltak az oldalra. Így tutira hogy nem ő volt.
2014. júl. 3. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!