Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális hogy vertem mer meg ugy sracot a baratnom miatt hogy a gyerek korhazba kerult? Nem vagyok feltekeny tipus csak nem szeretem ha más is "megnézi" (Bár a baratnomnek imponal az hogy megvédem mindentol. )

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 02:07
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Igen igy tortent, bar utolag mar nem vagyok rá annyira buszke
2014. jún. 27. 03:00
 12/27 anonim ***** válasza:
72%
Ne is legyél rá büszke. Túl féltékeny vagy. Remélem te is kapsz pár pofont az élettől. Nem ezzel kell menőzni. Pff
2014. jún. 27. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
28%

Jól tetted!

De akkor is tudni kell hol a határ..

Mi a francnak kellett annyira megverni?

8 napon túl gyógyuló.

Feljelent 2-3 ilyen és kivonnak a forgalomból egy időre.

Utána meg nem csak nézik a csajodat....

2014. jún. 27. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
A könnyű testi sértés csak szándékos elkövetés, míg a súlyos testi sértés gondatlan és szándékos elkövetés esetén is bűncselekmény, és büntetendő. A könnyű testi sértés büntetési tétele 2 évig terjedő szabadságvesztés, közérdekű munka vagy pénzbüntetés. A súlyos testi sértés bűncselekményét a törvény 3 évig terjedő szabadságvesztéssel bünteti.
2014. jún. 27. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Véletlenul nem az orrat törted el??
2014. jún. 27. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Nem, de nem jelentett fel a gyerek
2014. jún. 27. 06:46
 17/27 anonim ***** válasza:
Nah most. Felvázolok egy átlagos bulis éjszakát: elmegyek, meglátok egy csajt, tök jó, nem látom h a barátjával lenne, oda megyek, bepróbálkozok. Azt mondja bocs nem, oké-elfogadom. De ha egyből felpofoz, akkor nekem is lett volna egy-két baráti szavam hozzá. Ha azt mondja h nem és tovább próbálkozok akkor "jogos" a pofon, bár így is durva. Ha még még mindig nem értenék a szóból és az illetőnek van barátja, én vagyok a hibás egyértelműen. DE: ha ott rázza magát egy csaj, oda megyek és egyből pofon vág majd oda jönne a kanja is és keménykedne, a bejáratig rugdosnám. Minek jártok ilyen helyekre? Menjetek színházba vagy könyvtárba, ott nem kell keménykedned. Ott tesznek rátok. Jah h az kultúra? Erről meg persze gondolom gőzöd nincs. Akadjunk össze egyszer egy buliban...
2014. jún. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

1. Nem razta magat senkinek!

2. Szerintem te nem nem tudod hogy.milyen bunko, paraszt nehany srac manapsag .... (ezert ovom mindentol meg a szeltol is) , ès mi azzal a baj hogy megvèdem???

2014. jún. 27. 08:17
 19/27 anonim ***** válasza:
nem azzal van baj h megvéded. De miért kell egyből ütni? ettől leszel nagy ember? Max a cigóknál kell. Ott én se kérdezek csak osztok. Adok is kapok is, de egyet magammal viszek a föld alá ha oda kerül a sor. De egy nyüzüge részeg gyereket tuti nem vernék meg. Elküldeném a francba. ennyi..
2014. jún. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
rendkívül primitív emberek vagytok, te is és a barátnőd is. és még büszke is vagy rá, ez a legnagyobb szégyen.
2014. jún. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!