Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális hogy vertem mer meg ugy sracot a baratnom miatt hogy a gyerek korhazba kerult? Nem vagyok feltekeny tipus csak nem szeretem ha más is "megnézi" (Bár a baratnomnek imponal az hogy megvédem mindentol. )

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 02:07
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Mièrt is vagyunk "primitívek?

Ezt fejtsd ki lècci bövebben !

2014. jún. 27. 10:32
 22/27 anonim ***** válasza:
49%

A teljes történetet nem ismerem, így csak ilyen opciókat tudok felvázolni:


Bulin ismerkedni akar egy pali mert miért ne:


1. Normálisan odamegy mert azt hiszi egyedül van, durr egy pofon (Teljesen primitív cselekedet ok nélkül felpofozni)

2. Odamegy valami gyökér szöveggel (szia cica jössz dugni sbt.), durr egy pofon (Az indulat valamilyen szinten jogos, de pofont itt se érdemel elég alacsony ingerküszöbre utal ami egy civilizált világban inkább az aljarétegre jellemző)

3. Taperolva odamegy játszva az alfahímet (Na itt jogos a pofon)


Második prbóálkozás


1. Normális ember egy pofon után nem próbálkozik így eide fölösleges írni.

2. Ha a második fickó jön ide egy pofon után akkor van értelme, hogy már "megvéded", de megverni akkor se kell

3. Ha megint próbálkozik megverheted


Az egész helyzet szituáció függő, ha az első két ember jön akkor bármiféle erőszak alkalmazása primitívségre utal (mint a majmok akik ugranak ha nőstényük közelébe megy valaki), ha a harmadik akkor nincsen probléma, hogy melyik típus volt azt döntsd el te, de a fizikai erőszakot akkor is csak a legvégső esetbe kell alkalmazni elvégre civilizált emberek vagyunk mégha a pali nem is az, de azzal, hogy nekiestél csak bizonyítod, hogy te is olyan gyökér vagy mint ő.


Szerintem akkor kötelező megverni valakit ha ő kezdi a fizikai erőszakot, de amíg csak beszél esetleg taperol fölösleges ütni max picit arréb lökni, hogy "Nyugi haver", de nem te megverted. Pont ezért vagy primitív

2014. jún. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm szèpen az öszinte választ!

Megfogadom a tanácsodat :)

2014. jún. 27. 12:08
 24/27 anonim ***** válasza:

Én kb. azonnal elhagynálak, mert ez már nem a megvédés, hanem a durva agresszió kategória.


Rettegnék, hogy egyszer engem is megütsz valamiért, vagy börtönbe kerülsz, mert emiatt a hlyeség miatt halálra versz valakit.

Attól nem leszel jobb, hogy az erődet fitogtatod, sőt, szerintem szánalmas dolog.


A barátom is megvéd, de egyszer sem alkalmazott fizikai erőszakot senkivel szemben. Higgadtan kezeli az ilyesmi helyzeteket - én előbb szólok be, vagy ugrok az ipsének, ő viszont halál nyugodtan elhúz onnan, magához szorít és megcsókol. Sokkal imponálóbb, mintha nekiállna legyakni az ellent.

2014. jún. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Nem, fèlreèrtesz : A Barátnömet SOHA de soha nem lennèk kèpes bántani mèg szavakkal sem!
2014. jún. 27. 18:42
 26/27 Avas14 válasza:

Tróger cigányok csinálnak ilyet. A hülye libája kötözködik, meg dobja magát majd meg a nagy "bika" 80 IQ-s barátja meg beleáll mindenkibe. Kemény gyerek vagy, alfahím vagy, majomfejű?


Remélem egyszer beleállsz egy olyan társaságba, ahol először kiverik az összes fogad, utána meg megerőszakolják a ribidet. Gyere Miskolcra.

2015. jan. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Nem "Ribi" !!

Világos te gyökér ?? Szüleid nem tanítottak meg a jómodorra ?

2015. jan. 25. 18:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!