Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S! Mi erre a megoldás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ChromeCR7 kérdése:

S. O. S! Mi erre a megoldás? (kép)

Figyelt kérdés

Nos a helyzet az, hogy éreztem már egy ideje, hogy a barátnőm egyre bizonytalanabb és valamit titkol előlem. Ahogy közeledtünk a sex részhez egyre bátortalanabb lett és ezt eleinte azzal magyaráztam, hogy a sextől fél. Tegnap este kiderült, hogy egy betegségben szenved aminek a magyar megfelelőjét nem tudom de tudok linkelni néhány képet, ahol jól látható a probléma :


[link]


[link]


[link]


Amint látható ilyen kis fehér csikok vannak a fenekén (ezeket én még nem láttam személyesen) és látom rajta hogy nagyon zavarja őt. PL régebben feldobtam neki hogy menjünk majd strandra de azonnal lezárta az ügyet miszerint szó sem róla. Félek, hogy ez a dolog kihatással lesz az egész kapcsolatra. Próbálok mellette állni de nem akarja hogy tudjak róla nagyon sokat!


Lehet e egyáltalán ezt a problémát orvosolni? Még fiatal 15 lassan 16 éves! Várok minden választ! Köszönöm


2014. jún. 29. 10:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
terhességi csíknak nevezik. akkor keletkezik amikor a bőröd nem bírja a tested gyarapodását. van erre valami vitamin is, de ha rákeresel a fenti kifejezésre akkor okosabb leszel.
2014. jún. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 supra01 ***** válasza:
Szia! Fogalmama sinc milyen betegség ez, de ha téged nem zavar, akkor nyugodjon meg és fogadja el, vagy nézzetek utána mit lehet vele csinálni. És ha lehet napoztatni, akkor menjetek a strandra, ne parázzon!
2014. jún. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem hízott mostanában hirtelen sokat vagy valami? Mert az ilyen akkor szokott előjönni valaki testén ha hirtelen nyúlik meg a bőre. Ez úgymond normális de végleg eltűnni nem nagyon fog. Én is fogytam sokat nekem is nagyon látszik ez, de a bőröm még húzódik össze valamennyit szóval csak közelről látni a dolgot de ezt el kell fogadni.


Szerintem próbálj beszélni vele majd a dologról fontos hogy ne erőltesd a témát ha ő beszél róla hallgasd meg és vigasztald. Ha látod rajta hogy zavarja őt a dolog légy mellette és vigasztald, biztasd.

2014. jún. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
15 eves es azt mondta mar regota kijott neki! Nem volt soha terhes...megcsak lefekudni sem fekudt le senkivel szoval ettol nem johetett ki!
2014. jún. 29. 10:27
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen növéstől is lehet ilyen. Nekem is egy csomó van, még abból az időszakból amikor sokat nőttem rövid időn belül.
2014. jún. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ahj ne legyetek már hülyék .... Túlságosan gyorsan nőtt, és a bőre nem bírta felvenni ezzel a versenyt. Sok gyereknek van ilyen, nem csak lányoknak, nekem is volt a hátamon. Van erre krém nekem egész hamar eltüntette, de lehet hogy ennek is vannak komolyabb fázisai. Ülj le és beszéld meg vele, mondd el hogy téged nem zavar.
2014. jún. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
gyorsan nőtt, haveromon is vannak ilyenek a hátán meg nekem is néhol csak nem ilyen durván mint a képen , ez csak a bőr megnyúlása szerintem, de vidd el bőrgyógyászhoz és biztosítsd afelől h téged egyáltalán nem zavar, ott majd kap rá egy kenőcsöt amitől elmúlik vagy megmondja neki hogy nem nagy szám mert minden harmadik emberkének van ilyene.. :) ennyi simán megoldható csak magában már elképzelte h mi lenne ha... ami egy f4szság mert ameddig senki nem látta addig honnan tudja hogy reagálnál rá te vagy bárki más
2014. jún. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen a mellemen, fenekemen, hátamon, hasamon, stb. a sok változástól az évek során. pedig nem szültem.


Striának hívják, nem terhesség csíknak:)

2014. jún. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Nagyjából minden embernek van ilyen. Nekem is, stria a neve. Nem lehet vele mit csinálni, nekem, amikor barnulok kicsit halványodik. Főleg a combom belső felén van, de nem igazán izgat, a barátom észre se vette, annyira halványak már. Túl gyorsan nőttem meg, hirtelen hosszúak lettek a lábaim, és a bőröm ezt a tempót nem bírta követni. Szóval nem csak akkor van, ha hízol, hanem ha nősz is. És igen, terhességkor is van ilyen a hason. ENnyi. Nincs rá semmi gyógyszer, el kell fogadni


18/L

2014. jún. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy olyan, mint egy aranyos kistigris, és hogy imádod, amiért ilyen különleges.
2014. jún. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!