Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » S. O. S! Mi erre a megoldás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ChromeCR7 kérdése:

S. O. S! Mi erre a megoldás? (kép)

Figyelt kérdés

Nos a helyzet az, hogy éreztem már egy ideje, hogy a barátnőm egyre bizonytalanabb és valamit titkol előlem. Ahogy közeledtünk a sex részhez egyre bátortalanabb lett és ezt eleinte azzal magyaráztam, hogy a sextől fél. Tegnap este kiderült, hogy egy betegségben szenved aminek a magyar megfelelőjét nem tudom de tudok linkelni néhány képet, ahol jól látható a probléma :


[link]


[link]


[link]


Amint látható ilyen kis fehér csikok vannak a fenekén (ezeket én még nem láttam személyesen) és látom rajta hogy nagyon zavarja őt. PL régebben feldobtam neki hogy menjünk majd strandra de azonnal lezárta az ügyet miszerint szó sem róla. Félek, hogy ez a dolog kihatással lesz az egész kapcsolatra. Próbálok mellette állni de nem akarja hogy tudjak róla nagyon sokat!


Lehet e egyáltalán ezt a problémát orvosolni? Még fiatal 15 lassan 16 éves! Várok minden választ! Köszönöm


2014. jún. 29. 10:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Stria, hirtelen hízás-fogyás, nyúlás, amit a bőr nem úgy tud követni. Orvosolni nem nagyon lehet, meg kell emészteni, hogy ilyen a bőre.

Mert csíkos, lehet még csinos. De ezt egy 16éves nehezen érti meg.

2014. jún. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem betegség, egyszerűen a hirtelen növéstől megrepedt a bőre. Igen, striának hívják és rengeteg embernek van ilyen! Nekem is - 13-14 évesen hirtelen nőttem és akkor lettek, elmulasztani nem lehet. De valóban, szolizással, napozással kicsit halványodnak. Győzd meg, hogy egyáltalán nem gáz, nagyon sokaknak van ilyen és így is gyönyörű! Remélem sikerül elfogadnia így magát, mert tényleg nincs ezzel semmi gond :)
2014. jún. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
ezt "narancsbőrnek" hívják vagy terhességtől lehet vagy hirtelen fogyott sokat ..
2014. jún. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, a narancsbőr az nem ez, hanem amikor rücskös, kis bemélyedések vannak a bőrön - ezek a csíkok striák
2014. jún. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen... a sporttol.


Ezt csak halványitani lehet

2014. júl. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ezek kialakulhatnak attól is hogy hirtelen nőt, fejlődött, de nagyon sokszor a háttérben endokrin eredetü problémák vannak. A hormonmüködés is kialakithatja, érdemes elmennie egy vérvételre, ami pontosan kimutatja ill. kizárja az ilyen jellegű problémát. De nem sok mindent tud vele kezdeni, max. magától egy kicsit elhalványul.De ez ne zavarja, ez rengeteg embernek van. Az a baj inkább, hogy nincs önbizalma, nekem is van, és örült ronda nekem a mellemen is van, de én simán lemegyek a strandra és a barátom akivel érzelmileg jól kijövünk, őelőtte egyáltalán nem vagyok szégyenlős. Lehet neki több idő kell. Nálam abban mutatkozik inkább az önbizalomhiány, hogy nagyon megválogatom kivel állok szóba, mert ha nem elég normális a fiu és nem elég mély a kapcsolatunk akkor esetleg beszolhat érte, erre azért vigyázok, hála még normális srácokkal jártam egyik se tette szóvá.
2014. júl. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Üdv!

Mond meg neki hogy no para,én is 15 éves vagyok és nekem is voltak halványan még látszódnak is,hirtelen kezdtem el sportolni fogytam is meg minden ezért alakultak ki a striák,kb 14 éves koromban,engem is szörnyen zavartt néha még ma is,de nyugodtan napozzon szörnyen sokat segít nekem azóta alig látszik,meg vannak ilyen olajak a testre,mindegy milyen azzal is kenheti,meg ha maszírozgatja akkot is halványul,egy pici nyoma marad de elkell fogadni,szörnyen sok nőnek van,sőt férfinak is!

Neked meg csak azt tudom mondani,hogy szeresd őt és éreztesd vele hogy így is szörnyen szereted,bármilyen hülye kis csíkok vannak rajta.

Keressen egy pici időt kocogásra is,az rosszat nem tehet :)

MInden jót!

2014. júl. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!