Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlik valaha?

Figyelt kérdés
8 hónapja szakítottam a pasimmal,azóta nem láttam.De még mindig szerelmes vok belé és egyszerűen nem tudom elfelejteni.Folyton iszok,és pasizok de senki sem helyetteseitheti őt,a szexet sem élvezem senkivel. Legszívsebben meg halnék,úgy érzem nem bírom már a fájdalmat.De tudom a halál nem megoldás.A piába menekülök de hiába :( Félek sosem mulik el
2014. júl. 7. 16:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Azt kell megjegyezned, hogy egy fiú sem érdemli meg a halálod. Magyarán te többet érsz mindenkinél saját magadnak és ennek így is kell lennie. :)
2014. júl. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Nem az orgazmussal van problémám,hanem az érzelmek hiányoznak a szexuális életemből. A szenvedély.

De félek sosem leszek másba szerelmes :(

2014. júl. 7. 17:17
 13/19 anonim ***** válasza:
Akkor mondd meg az aktuális partnerednek, hogy legyen szenvedélyes, irányítsd úgy, hogy neked jó legyen.
2014. júl. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Bocs de ki kell mondanom.

De hülye vagy ! XD

2014. júl. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy hülye vagyok nem ujdonság xd
2014. júl. 7. 17:42
 16/19 anonim válasza:
nagyon depressziós lehetsz ha itt írod: nem újdonság hogy hülye vagyok xd szánalom-.-"" legalább ne írnád ezt-.-" de komolyan hány éves vagy, 8?-.-"
2014. júl. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem rosszindulatu megjegyzésekre vok kiváncsi hanem norm. válaszokra!
2014. júl. 7. 18:01
 18/19 anonim válasza:
meg "pasimmal" kicsit gáz vagy...
2014. júl. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Takarodj már el innen!
2014. júl. 7. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!