Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ha szakítottatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha szakítottatok a párotokkal és 2 hónap szakítás után ő új kapcsolatot kezdene?

Figyelt kérdés
A párommal kb 2 hónapja szakítottunk.4 éves kapcsolatról beszélünk ami már mindent megért,jót,rosszat egyaránt!Én szakítottam mert nagyon kevés ideje volt rám és már nem bírtam így kiléptem a kapcsolatból!Mindent megtettem ezért a kapcsolatért,ha beteg volt mellette voltam,ha a szülei piszkálták ki álltam mellette amit ő soha nem tett meg értem!Szinte mindent megkapott amire csak vágyott,mégis nagyon sokszor megbántott!Hogy dolgozzam fel majd azt ha 2 hónap szakítás után új kapcsolata lesz?Hisz még szeretem!
2014. júl. 9. 17:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

És? Te hagytad el. Azt hitted majd sír egy olyan csaj után aki otthagyja? Ugyan már...


Velem is volt hogy szakítottak, aztán a srác vérig volt sértve mikor hamarabb lett új kapcsolatom mint neki. (pár hét után)....milyen alapon? Szakítás után akkor lesz új kapcsolata az embernek amikor akarja...nem tartozik senkinek elszámolással.


Te hagytad ott. Fogadd el, hogy nem vagy pótolhatatlan.

2014. júl. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Én ugyan "csak" három évig voltam így az exemmel, ugyanezek a szituk, amiket mondtál és meg is alázott párszor, hát kidobtam.


Két hétre lett barátom, jól indult és együtt maradtunk volna, csak egy hónap alatt kiderült, hogy éretlen. Nem menekülő útvonal volt, én azzal, hogy eldöntöttem vége - tényleg vége lett.


Hagyd a reményt, amiatt nem tudsz tovább lépni. Soha ne hátrafelé nézz, azt nézd, hogy neked mi a jó. Csinálj olyan dolgokat, amik örömmel töltenek el.


Sok ideig utána egyedül voltam, de rengeteget fejlesztettem a személyiségemet. Most megtaláltam a Páromat, életem szerelme, ezt elhiheted nekem. Mire megtalált, már eleget fejlesztettem magamat, nem győzi hangsúlyozni, milyen jó életfelfogásom van, mennyire megtalált bennem mindent.


Lépj tovább, hagyd a csudába az ilyen alakokat. Mutasd meg neki, hogy nélküle is van életed. És gratula a lelki erőhöz, hogy szakítottál!

2014. júl. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat!Azért megnyugtat a tudat hogy nem csak én vagyok ilyen helyzetben!Igen amúgy,valószinü hogy az a baj hogy reménykedem a semmibe is pedig nem kéne!Igyekszem magam tul tenni rajta remélem sikerülni fog!Köszönöm a biztatás :)
2014. júl. 10. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!