Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szívemre vagy az eszemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szívemre vagy az eszemre hallgassak?

Figyelt kérdés
2 és fél éve vagyunk együtt a barátommal akivel szakítottunk de rá 1 hétre kibékültünk és megbeszéltük hogy megpróbáljuk mert nagyon szeretjük egymást. Én tényleg nagyon próbálkozom hogy rendbe jöjjön minden de ő meg mintha leszarna mindig sok a dolga ami miatt alig tudunk találkozni stb de például a haverjaival ma is eltudott menni szórakozni ( ami elvileg kanbuli de mint kiderült lányok is vannak ott...habár nem hinném hogy megcsalna..) olyan rossz érzés van bennem hogy minvan ha csak nincs ideje másik csajt befűzni és csak kihasznál amíg nincs jobb vagy valami...:( de annyira nagyon szeretem és nem tudom mit tehetnék :(( nem bírom elengedni őt pedig lehet azt kéne :( lehet már nem is szeret?

2014. júl. 12. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
hagyd elmenni..
2014. júl. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez volt több alkalommal is összevesztünk-kibèkültünk, ő kèt hètig figyelt rám utána leszart ès ugyanazt csinálta amit leírtál. Velem annyiszor eljátszotta, hogy már kikèszítettem magam ès èn inkább az eszemre hallgattam ès szakítottam vele. Akinek kellesz, szeret, az nem viselkedik így.!
2014. júl. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Most az eszedre hallgass.
2014. júl. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mind a kettőre kell, de most akkor jársz jobban ha inkább az eszedre hallgatsz
2014. júl. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
annyira nem tudom elképzelni nélküle ő az első nagy szerelmem és nem tudom elhinni hogy mindennek vége lenne..régen annyira tökéletes volt minden :'(
2014. júl. 12. 22:44
 6/10 anonim ***** válasza:

Én eddig 2x hallgattam a szívemre, és mindkétszer sírás lett a vége. Azóta szigorúan az eszem után megyek! Neked is ezt tanácsolom!

21/f

2014. júl. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindig az eszedre mert gondolkodni csak azzal lehet!
2014. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok, èn is így èreztem, sokáig sírtam utána, szètomlottam de aztán lefoglaltam magam ès rájöttem hogy jobb nèlküle. Sokkal nyugodtabb vagyok, kiegyensúlyozottabb ès elhiszem hogy jobbat èrdemlek, olyat aki tènyleg megbecsül ès szeret! :) rossz, mert nekem is első igazi volt.
2014. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

z eszedre hallgass! Én az elmúlt egy évben sokszor a szívemre hallgattam, de nem lett jó a vége! Megváltozom, javítok a dolgokon!- jön a jól ismert szöveg de semmi nem változik.


Sajnos nem lehet hinni az ilyen ígértekben. Sajnos itt venni kell a sétabotot!

2014. júl. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az ESZEDRE!!!
2014. júl. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!