Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkérdezzem, mitől ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem, mitől ilyen gazdagok és hogy miért kellenek a testőrök? Vagy ne?

Figyelt kérdés

A barátom családja (mindenki, szülők, nagyszülők, rokonok, stb) nagyon gazdag és testőreik vannak, az ingatlanoknál is kamerák vannak.

A barátom kapott egy elég drága autót szülinapjára, de összetörte. Nemsokkal a balesete után kapott még egyet, egy újat, mintha csak egy kulcstartót hagyott volna el.

De mindennel így vannak.


Nem akarok tolakodónak tűnni, de tök fura, hogy külön személyzetük van, hogy úgy repked az anyukájához a világ bármelyik pontjára, mintha vidékre menne...


2014. júl. 13. 15:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
ebből a sztoryból látszik mennyire szeretitek egymást. na de egyszer legyek gazdag én tojno fogok a számító felszínes nőkre
2014. júl. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Nem értem, miért lényeges, hogy ismerkedtünk meg, de tessék.

A legjobb barátnőm elkezdett randizni az ő egyik haverjával és ott voltam a szilveszteri buliján, majd megszerezte a számomat, de leráztam.

Aztán egyszer egy fiú haverommal sétáltunk és összefutottunk vele, azt hitte, hogy a barátom a fiú és gratulált neki, hogy milyen gyönyörű barátnője van és hogy becsüljön meg, én meg lefagyva álltam, hogy mi van.

Utána elkezdtünk sms-ben, üzenetekben beszélgetni, találkozgattunk és összejöttünk.



61%-os, már jól indul... "de egyszer legyek gazdag"...

Nem is ismersz, ne néhány sorból akarj már megítélni. Nem tudod, mennyire szeretjük egymást.

Valószínűleg csak irigy vagy, mert nincs párkapcsolatod, nincs, ki szeressen.

2014. júl. 13. 17:00
 13/14 anonim ***** válasza:

"Nem is ismersz, ne néhány sorból akarj már megítélni. Nem tudod, mennyire szeretjük egymást. "


De hát ekkora hülyeséget én még életemben nem hallottam: normális emberek közt hamar szóbakerült volna, hogy mi a fenéért mászkál testőrökkel, meg hogy ki hogyan és miből él... ha mesél a gyerekkoráról, abból óhatatlanul kiderül, hogy hogyan nőtt fel, mivel foglakoznak a szülei... akkor ti nem beszélgettek, csak szórakozni jártok meg dugtok?

2014. júl. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

kérdező amúgy te minek tetted egyáltalán fel ezt a kérdést?? Nem jó neked ott? Azt gondolnád hogy aki ilyen gazdag [feltételezem jelen esetben valami fullos szuper házban] helyen van nem itt fog "szórakozni"


Csak azért mondom mert olyan ingerülten válaszolsz itt, mintha aki,, igazából nem is tudom..


De csak akkor kitéréskép : neeee, ne kérdezed.. mit számít az neked. Ha majd elmondja elmondja.


Visszatérve meg, azért számít honnan, mert esetleg FELTÉTELEZEM valamennyire csak tudtad ki ő, vagy hol lakik, van e pénze stb., gondolom ,,,, jaa meg most vettem észre szilveszteri buli,,, hát gondolom az is valami templom egere buli lehetett, hát tök egyértelmű hogy aki napi 1000 liter kerozint használ arra hogy átmenjen az anyukájához annak tök gagyi lehet a szilveszteri bulija..


na mind1, ez csak azért számított, mert itt úgy írsz mint akinek kb fogalma se volt semmiről, csak úgy derült égből villámcsapás páff egyszer csak ott ébredtél mellette...

2014. júl. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!