Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a dunántúlo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a dunántúlon (Győr-Moson-Sopron megye kivételével) minden egyes csajnak roma pasija van? Ez valami új elterjedt divat arrafelé?

Figyelt kérdés
De komolyan mindegyiknek, legalábbis 20 éven aluluak 90%-ának, de még 20 évesen felülieknek is, rendre mindegyik ott pózol facebook-on a Balotelli-sre nyírt hajú roma barátjukkal. És miért pont a dunántúlon jellemző ez? Ennyire átvándoroltak már keletről?
2014. júl. 14. 15:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Borsodban is egyre több ilyet látok, valamint a IX. kerületben is sok ilyet láttam. Ez nem dunántúli, ez országos tendencia. Valahol nem csodálom, egyre több a fiatalokon belül a cigány, illetve az integrált oktatás miatt kiskoruktól össze vannak zárva cigányok és magyarok. Alapból nem lenne ezzel baj, csakhogy a magyarok többsége, ha cigánnyal jár, átveszi azt a stílust, és nem a cigány válik magyarrá. Sok példát láttam erre. És főleg a magyar lány cigányosodik el, magyar fiú is el tud, ha összejön egy cigánylánnyal, de abban az esetben még mindig kevesebb az ilyen példa. Múltkor is láttam egy magyar lányt egy cigány palival, a lány úgy öltözködött és úgy beszélt mint egy putris cigánylány. Olyat is láttam, hogy a cigány fiú nem beszélt cigányosan, de a magyar barátnője igen.
2014. júl. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ezzel kapcsolatban még egy érdekesség : olvastam egyszer egy.facebook kommentet, amit egy cigánylány írt. Azt írta tiszta szánalmasak azok a magyarok, akik őket próbálják utánozni, mert a " vért nem lehet meg tanulni ". Tehát a cigányok között sem díjazza mindenki ezt.
2014. júl. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:

óriási tévedésben élsz :) látom sosem jártál még borsodban.. NEM elkülönülve élnek hanem MINDENHOL

de tudod mi lehet az oka annak, hogy arra roma pasival vannak a lányok? keleten a normális fehérek rájöttek micsoda szennynépség ez.. nyugatra még nem ért el a civilizáció :DD ott biztos még menő ez :D

de óriási tévedés, hogy itt még csak nem is probléma a cigánykérdés.. meg h "elkülönülnek" haha hát ez jó xddd

2014. júl. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen, előzőnek igaza van. Inkább az alja magyarok járnak velük mindenhol. Vagy ha normálisabb is, úgy később cigányosodik el. Akikl meg nem, az többet nem kezd ki velük.
2014. júl. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
De igen jártam borsodban, mondom h nagyszüleim élnek ott. De mégis, igaz h ott is vannak cigányok, de egyetlen magyar csajt se láttam ott soha cigány pasival, a dunántúl említett régióiban meg szinte CSAK cigány pasival látok mindenkit. Ez miért van??
2014. júl. 30. 19:33
 16/17 anonim ***** válasza:
Én már láttam magyar lányt cigány fiúval, Miskolcon is, a falumban os. Én is borsodi vagyok.
2014. aug. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Miért baj ha valaki roma? Nem mindegyik igénytelen és putris illetve utcán kéregető. Vannak normálisak, akik normálisan élnek, igényesek. Ismerek is ilyeneket.
2015. máj. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!