Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm külföldön meztelenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm külföldön meztelenül napozott, elmondta, engem zavar, bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Elvolt egy tengerparton egyedül. Napozott, és elmondása szerint egy idő után pucérra vetkőzve is, mikor nem nagyon mászkáltak arrafelé már emberek, persze ez nem azt jelenti, hogy senki, hanem kb. 10 percenként mondjuk 1-2 ember elsétált arra. Nyilván láthatták... :(

Szerinte ebben semmi rossz nincs, és nincs okom háborogni, engem meg mégis zavar a dolog, és nem örülök neki. :( Azt értékelem, hogy nem titkol el soha semmit, de akkor sem tetszik a dolog. :(


Most ezért én vagyok a rossz, ilyenért nem szabad szólni egy férfinak? Ez túlérzékenység a részemről?



2014. júl. 15. 14:16
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
66%

Én nem napoznék meztelenül, ha mások is járnak arra.

Csak akkor napoztam eddig meztelenül, ha hajón voltunk vagy kis öbölben, ahol nem volt más. Egyébként a párommal voltam. Más előtt nem meztelenkedem.

Külföldön max. monokini, de csak hason.

Én értelek.

2014. júl. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Ne akard teljesen kisajátítani. Inkább próbáld megérteni őt.
2014. júl. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

lehet hogy öregszem és túl konzervatív így 30 évesen...

bizonyára igazatok van, nem fogok ezen kattogni neki, csak még nem csinált ilyet, és elsőre fura volt, hozzá kell szoknom...

2014. júl. 15. 14:29
 14/34 anonim ***** válasza:
38%

Kezd összeállni. Szóval egyrészt kissé kisajátítod őt, nem is nézhet más rá ha meztelen. Másrészt van egy nagy adag prűdség, averzió a meztelenséggel.

Most nyár van, ha megteheted te is otthon mászkálj meztelenül. Amikor tudsz ne hordj ruhát. Próbáld ki, gyakorlatilag kezdj el nudizni.

Ha tükör elé kerülsz ne legyen az ellenséged nézz bele bátran. Megszokod, elfogadod, megérted, hogy ezzel baj nincsen. Egyszóval próbáld ki a nudit, sokat segíthet ezen. Azt ne várd, hogy 3 nap mulva majd nudi strandra mész de legalább nem lesz gondod a meztelenséggel. Egyébként később tudom javasolni a közös nudi strand látogatást. Az első fél óra eléggé "gáz lesz" neked, de ha megszoktad rájössz, hogy a világ nem dőlt össze ha meglátják a himbilimbit, vagy az ő mellét :)


A másik amit fontos megérteni a párunk nem a tulajdonunk!

2014. júl. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Nem kell félreérteni, nem akarom kisajátítani, és én sem vagyok prűd, nincs semmi gond ezzel, szexeltünk már szabadban stb. voltunk már mindenféle extrém szituációkban, csak eddig ilyet nem csinált így egyedül nélkülem nyilvános helyen. Váratlanul ért a hír és kicsit felkaptam a vizet, ennyi. Nincs semmi bajom a meztelenkedéssel, és nem kell megmondani, hogy mit segítene rajtam blábláblá, szoktam pucéran mászkálni otthon stb. semmi prűdség nincs bennem, sőt.
2014. júl. 15. 14:33
 16/34 anonim ***** válasza:
55%

Értem.

Akkor csak nyugodj meg, minden oké :) (a nudi strandot pedig tudom javasolni mindenkinek nagy élmény meztelenül csapatni a vízben :))

2014. júl. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Nudi strandon még nem voltam. Egyszer kipróbálnám, barátnőm is benne lenne. Csak azt nem tudom elsőre milyen, meg mit illik mit nem, na meg hát férfiként vannak dolgok amiket nem irányíthatunk... mármint ha a párját látja az ember pucéran, meg minden felizgul, jó csajokat lát az ember akkor is és feláll, nyilván nem áll majd folyamatosan, de biztosan gyakran, nem tudom ez mennyire gáz, vagy ez tök normális, és ott mindenki ehhez van szokva vagy hogy megy... na egyszóval nekem ebben nincs tapasztalatom..

Meg az is érdekelne, hogy nudista strandon szokás e szexuális tevékenység, ha nem is kimondott aktus, de akár az is, vagy egyáltalán ez mennyire tiltott, zavaró másokra nézve, vagy sem, vagy csak az egyének értékrendjén múlik mit vállalnak be és mit nem?

Ha ennyire tapasztaltak is vannak itt, akkor mesélhetnétek...


Köszönöm!

2014. júl. 15. 14:47
 18/34 anonim ***** válasza:
41%
30 évesen itt tartasz, ez nagyon gáz ....
2014. júl. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

Nos a magyar nudi strandokon nem szokták tűrni a szexuális utalásokat, tevékenységet.

Tipp: előtte szexeljetek, de valamilyen szinten legyen üres a zacsi :D Ha felugrik a zászló nem illik és nem is szeretik ha lóbálják, ülj le amíg elmúlik. Fotózni, ruhát viselni tilos. Főleg a fotózásért egyből kivághatnak.

Nincsen szex, előtte rendezzétek le. Hallottam külföldön van olyan strand ahol ez nem gond, de itthon nem tudok egyről sem. :)


A 20. meztelen nőnél meg megszokod a látványt, és elválik a meztelenség és a szex egymástól. :) Legalábbis nálam pár perc nézelődés után már nem is érdekel :)

2014. júl. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
18: köszönöm a véleményedet, de erre nincs szükségem, annyira gáznak nem érzem magam, sokkal nagyobb gáz az, hogy idejössz és beszólsz, hogy gáz vagyok...
2014. júl. 15. 15:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!