Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm külföldön meztelenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm külföldön meztelenül napozott, elmondta, engem zavar, bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Elvolt egy tengerparton egyedül. Napozott, és elmondása szerint egy idő után pucérra vetkőzve is, mikor nem nagyon mászkáltak arrafelé már emberek, persze ez nem azt jelenti, hogy senki, hanem kb. 10 percenként mondjuk 1-2 ember elsétált arra. Nyilván láthatták... :(

Szerinte ebben semmi rossz nincs, és nincs okom háborogni, engem meg mégis zavar a dolog, és nem örülök neki. :( Azt értékelem, hogy nem titkol el soha semmit, de akkor sem tetszik a dolog. :(


Most ezért én vagyok a rossz, ilyenért nem szabad szólni egy férfinak? Ez túlérzékenység a részemről?



2014. júl. 15. 14:16
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Nem megcsalás. Szeretek meztelenkedni, nudista vagyok, de a feleségem még a gondolatától is írtózik. Ha tudná, hogy néha titokban el-el járok ilyen helyekte, biztos balhézna érte. Más a neveltetése, stb. De én elfogadom ilyennek.
2014. júl. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
Én is meztelenül szoktam napozni a tengerparton, de még senki nem tett ajánlatot. A nudista életmód nem azonos a szexszel, csak nálunk olyan fura, hogy valaki meztelen! Talán az is zavarna, ha a barátnőd elmenne szaunázni nélküled? Szerintem túl féltékeny vagy! Nézd meg ezt a riportot! https://www.youtube.com/watch?v=u3LvTYOrp-s
2014. júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

29 vagyok.

nem leszólni akartalak,de végülis az lesz belőlle,neked szabad a szaunában pucérkoni,de a csajod nem napozhat meztelenül,nem is prüd vagy hanem erkölcscsősz.

2014. júl. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:

33: lehet, nem tudom, mindenesetre mikor én szaunában pucéran voltam, akkor nem volt még párom, ha lett volna, akkor egyrészt nem megyek egyedül, másrészt ott én sem és Ő sem pucérkodott volna. Van erre külön lehetőség pároknak ha nagyon akarnánk ilyet stb.

Nem mérek kettős mércével, rám is ugyanaz vonatkozik mint rá, nem jut nekem több szabadság mint neki, ha erre akarsz kilyukadni.

Köszönöm, az eddigi válaszokat, ha valaki ír még írjon, de a kritikát már megkaptam, nem kell túlragozni....

2014. júl. 25. 10:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!