Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm külföldön meztelenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm külföldön meztelenül napozott, elmondta, engem zavar, bennem van a hiba?

Figyelt kérdés

Elvolt egy tengerparton egyedül. Napozott, és elmondása szerint egy idő után pucérra vetkőzve is, mikor nem nagyon mászkáltak arrafelé már emberek, persze ez nem azt jelenti, hogy senki, hanem kb. 10 percenként mondjuk 1-2 ember elsétált arra. Nyilván láthatták... :(

Szerinte ebben semmi rossz nincs, és nincs okom háborogni, engem meg mégis zavar a dolog, és nem örülök neki. :( Azt értékelem, hogy nem titkol el soha semmit, de akkor sem tetszik a dolog. :(


Most ezért én vagyok a rossz, ilyenért nem szabad szólni egy férfinak? Ez túlérzékenység a részemről?



2014. júl. 15. 14:16
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
19: köszi a tanácsokat :)
2014. júl. 15. 15:13
 22/34 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem látott semmi "újdonságot" a párodon :) úgyértem, már mindenki látott nőt meztelenül, manapság a média is tele a meztelenséggel, nincs benne semmi. Megcsalni se csalt meg senkivel, szóval szerintem nincs ok az aggodalomra.
2014. júl. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Nudi strandon természetes a meztelenség. Mindenki tudja, hogy ott mire számíthat.

Rendes strandon igenis feltűnő, ha valaki meztelen.

A meztelenséggel önmagában semmi baj. De hogy valaki nem szégyenlős otthon, és nem prűd, nem jelenti azt, hogy az is természetes, ha idegenek látják meztelenül olyan helyen, ahol erre elvileg nem lehet számítani.

2014. júl. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan már, semmi rossz nincs ezzel, ha valakivel szexelt volna, az is teljesen rendben van, joga van élvezni az életet, megélni a szexualitását.
2014. júl. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
55%

"ha valakivel szexelt volna, az is teljesen rendben van"

Ja, ha a kapcsolat nyílt, akkor valóban rendben van. Ha nem, akkor megcsalásnak hívjuk, és annyira azért nincs rendben.

2014. júl. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Megbeszélés nélkül nincsen rendben a félre szex :) Csak akkor ha ez mindkettő szerint oké.
2014. júl. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Leírtam, hogy komoly kapcsolatról van szó, szó sincs megcsalásról, nagyon komoly és jó a kapcsolatunk, nem ez volt a probléma, én vagyok/voltam talán kicsit önző. Minden esetre ketőnk közt nem volt és nem is lesz soha szó nyitott kapcsolatról, és mindkettőnk közt egységesen él a megcsalás fogalma, még egy csókot is annak vennénk a másiktól, ha idegennel történik, ezt komolyan is vesszük mindketten.
2014. júl. 15. 22:07
 28/34 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a megcsalás témát csak "párja a zokninak" vetette fel, általánosságban reagáltunk rá, nem a ti kapcsolatotokba akarunk vájkálni. :)
2014. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
49%
hűű de prűd vagy.
2014. júl. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
29: hűűűű :D nem vagyok prűd, nem magam felé vagyok prűd, jártam én már nem egyszer koedukált szaunában teljesen pucéran, és nekem nem gond. Ami zavart az nem ez volt, de már megbeszéltük, nem kell leszólni másikat, meg trollkodni. Köszi!
2014. júl. 16. 12:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!