Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet ebből kilábalni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ebből kilábalni?

Figyelt kérdés

Anonim fórum, úgyhogy tényleg olyan dolgokat írok le, amit névvel nem mernék.

26 éves férfi vagyok, van egy jó munkám, (úgy néz ki, hogy egy cikk is meg fog jelenni a kutatásomról), hobbim a sport és ez meg is látszik a testalkatomon. A gondom a társkereséssel van. Annak idején, amikor még egy szürke kis diák voltam, és a sportolás sem látszódott rajtam (vékony voltam) hidegen hagytam a lányokat. Ezt kimutatták szóban (randin) és tettekben.


Most már felkeltem egy-két lány érdeklődését (félreértés ne essék, nem lettem Casanova), de valahogy úgy érzem, hogy én már csak olyan sokadik választás vagyok egy langyos párkapcsolathoz, mert esetleg azokban a pasikban csalódtak, akikhez igazi érzelmeket tudtak táplálni. Ilyen kapcsolatra természetesen nincs szükségem. Egyrészt már hozzászoktam az egyedülléthez és egy ilyen langyos semmilyen kapcsolatért nem áldoznám fel a szabadidőmet.


És ezzel egy kicsit ki is ábrándultam a lányokból. (Már pár éve elkezdtem idősebb korosztállyal ismerkedni (35-40), de velük értelemszerűen csak laza (esetleg alkalmi) kapcsolatot lehet kialakítani. Ezt meg már meguntam. Több mint egy éve volt vége az utolsó ilyen kapcsolatomnak, azóta egyedül vagyok.

Igaz azóta nem is próbálkoztam senkinél. Érzem, hogy az egész hátterében a kiábrándultság van.


Légyszives az olyan közhelyeket, hogy mindenki megtalálja az igazit stb. hagyjuk ki, mert ezt nem hiszem el.


Milyen tanácsokat tudtok adni? Vagy ebben a felszínes világban nem érdemes komoly párkapcsolatban gondolkodni?


2014. júl. 16. 21:45
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
#10es: pontosan így gondolom! Ha egy tanácsot adhatok: próbáld meg a külsőt kevésbé előtérbe helyezni, így lehet, hogy olyan pasik is fognak próbálkozni, akik belsőre jobbak az eddigieknél.
2014. júl. 16. 22:14
 12/12 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam, kedves kérdező, 18 éves koromban.

Egyszerűen nem ment a csajozás, majd az egyik casanova barátom elárulta a titkot: Ne úgy fogjam fel, mint ember, hanem fogjam fel mint pucni." (Tudom ez sértő, de le kell írnom, mi miatt lett casanova) Amúgy a srác teljesen normális, nem bunkó, gazdag, de nem nagyzol a vagyonával. Úgy csajozik, hogy a legtöbb áldozat nem is tudta hogy gazdag gyerek. Szóval, mondtam, hogy inkább hagyom az egészet a picába. Rá 2 hónapra kapcsolatot kezdtem egy antiszoc lánnyal. Fél évig heppi volt minden, majd kiderült hogy 3. alanya voltam csak. 3 csávóval volt együtt párhuzamosan, úgy, hogy egyik sem tudott a másikról.


Ezután azt mondtam, SOHA TÖBBET CSAJ. Félreértés ne essék, nem lettem meleg.

Rákoncentrálok az igazi életcélokra. Fősuli, munka, lóvé, pénz, haverok, sport.


Én azt mondom neked, hogy NE akarj kapcsolatot. Amelyik csajra azt mondják, hogy más mint a többi, akkor azt nem ismerik teljesen.


Lehet tiltani, elmondtam a véleményem. A normális hozzászólást magyarországon leillik tiltani!

2014. júl. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!