Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem "engedi", hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem "engedi", hogy levágassam a hajam! Hallgassak rá?

Figyelt kérdés

Hosszú, majdnem derékig érő hullámos barna hajam van.

Nagyon sok gond van vele. Nagyon száraz, töredezett(rengeteget vasalom, mert csak úgy érzem jól magam).

Nos, a barátom megvan bolondulva a hosszú hajamért. Felvetettem neki, hogy levágatnám fülig érőre(végig se hallgatott, hogy miért), és egyből tiltakozott, hogy ne.

Sokat kellene levágni, hogy egészséges legyen, ráadásul kétnaponta kell mosnom, fél óra mire megmosom balzsammal együtt, fél óra, mire megszárítom. Sokszor már elegem van belőle, egy nagyon rövid, de szexi frizurának nagyon örülnék, de a barátom már majdnem "könyörög", hogy ne vágassam le. ELmondása szerint neki sose tetszettek a rövid hajú lányok. A vállig érő jó, a fülig érő már nem.

Egyszerűen nem tudom, hogy mit tegyek.

Ti ilyenkor magatokra hallgatnátok, vagy inkább a párotokra?


2014. júl. 17. 20:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
39%
Ne a barátod mondja már meg mit csinálj!Én mindig is magamra hallgatok,soha nem változtatnám meg a külsőm,más kedvéért.Én tudom,hogy nekem mi a jó.
2014. júl. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
86%
Sírva fakadnék ha a barátnőm levágatná a gyönyörű hosszú haját rövidre...És kézzel lábbal tiltakoznék én is, hogy ne tedd :)
2014. júl. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, meggyőztetek, nem vágatom le rövidre, legalábbis most biztos nem! :)

7. válaszoló, neked köszönöm a tippeket. Sajnos már rengeteg mindent kipróbáltam rá, de nem nagyon vállt be.

Szerintem ahhoz, hogy egészséges legyen, vállig érőre muszáj lesz levágatnom, de akkor azt fogom mondani a fodrásznak, hogy csak annyit vágjon le belőle, amennyit tényleg muszáj, hogy egészséges hajkoronám lehessen.:)

Igaz, nekem se esne jól, ha elváltoztatna valamit magán a kérésem ellenére, de voltak hasonló dolgai. :D

De akkor nem vágatom fülig érőre.:)

2014. júl. 17. 20:24
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
10es vagyok.. Nekem a ricinusolaj kúra használt
2014. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Ramcsiii ***** válasza:
75%

Vágass belőle kb 2-3cm-t..Aztán : nyár van.ne nagyon vasalgasd,igyis a nap is tönkreteszi..Ne száritsd,inkább ülj ki a friss levegőre és majd megszárad. Használj pakolást,kókuszolaj és ricinusolaj keverve nagyon jó,nekem is nagyon puhává varázsolta a hajam :)

És ha samponozol akkor csak a fejbőröd samponozd,a végeit ne,mivel az is töri a végeket..Ja és lehetőleg szilikonmentes hajsampont használj :)

2014. júl. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
27%

Én ugyanebben a cipőben jártam, mint te. 2-3 naponta kellett mosnom, mert annyira zsíros volt, ugyanakkor a vége töredezett.

Mindenféle pakolást, sampont, csodaszert kipróbáltam, nem segített semmi sem.

Nyáron volt a legrosszabb, mivel sajnos elég izzadós vagyok, egyszerűen nem tudtam vele mit kezdeni.

A szülés után telt be a pohár, mivel nem volt időm a gyerek mellett foglalkozni vele, és a kisfiam is nagyon tépte. Akkor vágattam le, teljesen rövid, fiúsra.


Vannak firzuratervező oldalak a neten, feltöltöd a képed, és meg lehet nézni, hogy mi állna neked jól.

Én is azt gondolom, hogy ne ám, hogy a párom mondja meg, hogy mit tegyek, úgy általában. Ugyanakkor egy szeretetteljes kapcsolatban azért meghallgatjuk a másik ember véleményét.

Szerintem ülj le vele egy ilyen honlap elé, és nézzétek meg együtt, hogy szerinte mi állna neked jól.

Én levágattam, és befestettem vörösre, szerintem 10 évet fiatalodtam, nagyon elégedett voltam vele. A párom utólag bevallotta, hogy nagyon megsiratta a hajamat, neki sem igazán tetszenek a rövid hajú nők.

Azóta próbáltam megnöveszteni megint a kedvéért, de a félhosszú hajnál nincs rosszabb, amikor még nem tudod összekötni sem, de belelóg mindenbe, szóval én inkább mindig újra levágatom.

Egyébként ne gondold, hogy a rövid hajjal kevesebb a gond. Minden reggel be kell szárítani, havonta fodrász, a hosszú haj egyszerűbb.

2014. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
61%
Ne vágasd le. Én se örülnék neki ha a feleségem levágatná a hosszú haját. Ha annyira törik, tényleg csak annyit vágjál a végéből amennyit muszáj.
2014. júl. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
77%

A fordászat parkolójában éppen hogy csak nem térden állva könyörögtem a barátnőmnek hogy ne vágassa le a haját. :D Ha egy lánynak rövid a haja, azt alapból meg sem nézem, nekem nem nőiesek a rövid hajú lányok.

Végül megegyeztünk, én nem csináltatok tetoválást, ő nem vágatja le a haját. :D

2014. júl. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!